2737
2739

منو شوهرم دوران نامزدیمون خیلی اختلاف داشتیم و سر ناپختگیمون کلی بحث داشتیم (ت تاپیک های قبلم هس)

الان بعد ۲ سال عاقل شدیم و رفتارامون خیلییییییی بهتر شده و برخوردامون خوب شده  تازه ما سنتی آشنا شدیم

سخت بود اولایل ولی الان راضیم ، مثلا از خوبی هاش بگم ک ثانیه ب ثانیه وقتی خونس میبوسه منو ، کافیه ی چی دلم بخواد و هوس کنم تندی میخره برام میگه هوس چیزی ب دلت نمونه حتی اگ موجودی کافی نداشته باشه 

غذا نذارم چیزی نمیگه حتی ب مدت چند روز هم بوده ک اینجوری کردم ، گاهی میگه میخوای خودم بزارم ک من دلم میسوزه و دست ب کار میشم 

حس حامی بودن و امنیت و خیلی چیزارو میده و حالا ک حامله هم هستم خیلی هوامو داره

اینارو گفتم ک بگم اوایل سخت میشه و هیچ وقت مث فیلما همه چی قشنگ نیس ،فقد هر روز دعا میکنم تا ابد همینجوری باشیم

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاهل💍

ان شالله خوشبخت باشی

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

الهی آمین

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
2706