2737
2734
عنوان

اینستاگرام

851 بازدید | 35 پست
سلام دوستان عزیزی که در اینستاگرام عضو هستند من یک پیج فروش لباس از برندهای معتبر ترک دارم. خوشحال میشم با ما در ارتباط باشید و فالو کنید. با ما جمعه های تخفیف را هم تجربه کنید. roniashop در اینستاگرام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
برنامه بازار را متأسفانه ندارم یه مدت گوشیم هنگ میکرد موبایلی میگفت به خاطر این برنامه است
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند
این لباسهایی که گذاشتی تقریبا همه جا هست و پیدا می شه تو اکثر مزونها دیگه به وفور هست تنوع بده به کارات من خودم دنبال لباسهای تک و قیمت مناسبم مثلا لباس زیرای فلور شاپ خیلی خوبه
عشق فقط یک کلام ،،،، مهدی (ع) .... می شه برای حل مشکلم فقط یه صلوات بفرستی ! خیلی محتاج دعاتونم ...
2740
من نصب کردم از یه برنامه دیگه الان چطوری شما را به قول دوستان فالو کنم ؟؟؟
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند
2706