2737
2734
عنوان

اینستاگرام

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 35 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان یه قسمت رجیستر دارم یه قسمت ساین این . .. کدوم را برم ؟؟
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند
2731
2740
مرسی فارفالا جان خواهش بهانه زندگی من سعی کردم که سودهام خیلی کم باشه دوستان شهرستانی براشون با پست بصرفه به هر کی که هم میدم سعی میکنم جویا باشم که از جنس راضی هستش یا نه. به هر حال میخوام که مشتری مدار باشم
فالو کردم . . . همه مدلات لباسهای راحتی هستن ؟؟ لباس مجلسی نداری ؟؟ یا مانتو؟؟
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند
من یه مارک از این لباسا از یکی از فروشندگان سایت گرفتم بار سومی که پوشیدم شلوارش اینقدر پرز داد که جنس ایرانی اینجوری پرز نمیده نمیدونم چه مارکی واقعا ارزش پول دادن را داره ؟؟
بهانه زندگی لباس مجلسی فعلاً در حال حاضر ندارم. انشالله سری های بعد میارم و عکس میزارم براتون. عزیزم جنس های من همه ترک هستند. از برندهای معتبر خرید میکنم. واقعاً جنسهاشون عالیه. کاش مارک اون لباسی که خریده بودی رو میدونستی.
2706