2737
2734
سلام دوستان خیلیا مشکل بوی عرق زیر بغل رو دارند. منم درگیر این موضوع بودم. سال های سال انواع دئودورانت ها، اسپری ها، مام ها و ... را امتحان کردم ، ولی تنهای برای چندساعت جواب می داد. تا یکی از دوستان به من ***** سنگ مردار***** رو معرفی کرد. دوهفته است دارم استفاده میکنم. اصلا حیران و متحیر شدم از اثر فوقو العاده این پودر ارزان قیمت برید عطاری و به اندازه 2000تومان بخرید و امتحان کنید وبیاید اینجا نتیجه رو اطلاع بدید. عالیه ، عالـــــــــــــــــــــــــــی
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
این پودر که بهش سنگ مردار یا الماس سنگ مرده هم میگن هم مقدار تعرق را به مقدار قابل ملاحظه ای کم میکند و هم تا استحمام بعدی مانع از بوی بد عرق زیر بغل میشود. در مواردی با مالیدن این خاک به پاها بوی بد پارا نیز از بین میبرد. این خاک بواسطه ی طبیعی بودن تهدیدی متوجه سلامتی انسان نمیکند.
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طریقه استفاده اولا همواره باید موهای زائد زیر بغل را اصلاح کنیم ودائما زیر بغل ما تمیز و عاری از مو باشه. بعد از هربار استحمام و باقی ماندن کمی نمناکی در زیر بغل ، نوک انگشت را خیس میکنیم بخشی از زیر بغل که غدد تعرق قرار دارند میمالیم .
2742
من خودم اصلا فکرشم نمیکردم، باورم نمیشه به سه نفر معرفی کردم از دوستان همه راضی خیلی تعجب آوره، واقعا نمیدونم مکانیسم عملش چیه؟؟ عرق کم میکنی ولی هیچ بویی نمیده
اسم دیگش سنگ الماسه اون چطور؟؟
دوستان اگر وقت داشتید به این تاپیک من سر بزنید البته لطف میکنید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1038546&postID=40528880
2740
بچه ها من هرروز میام و اینجا سر میزنم سوالی داشتید بفرمایید؟ حتما سرفرصت جواب میدم.
مهدیه جون منم این مشکل رو دارم ... سنگ مردار رو شنیدم بعد از یه مدت مصرف پوست رو تیره میکنه ؟ شما همچین مشکلی پیش نیومده برات؟ من گاهی جوش شیرین میمالم بعد حمام .. اونم تاثیرش بدک نیست . لااقل تا یک روز جواب میده
الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
من سالهاست بوتاکس می کنم سالی دو بار نه عرق نه بوی عرق خلاص
خدایا به بزرگیت ایمان داشتم و دارم به حکمتت ایمان داشتم و دارم شکر می کنم که خواسته منو اجابت کردی در پناه خودت سالم و کامل به این دنیا قدم بزاره
بوتاکس سرب داره؟ یا سنگ مردار؟
خدایا به بزرگیت ایمان داشتم و دارم به حکمتت ایمان داشتم و دارم شکر می کنم که خواسته منو اجابت کردی در پناه خودت سالم و کامل به این دنیا قدم بزاره
2706