2733
2739
همه دنیا بخواد و تو بگی نه، نخواد و تو بگی آره تموم....همین که اول و آخر تو هستی به محتاج تو محتاجی حروم.....
من درد سینه و حالت تهوع و همه اینا رو داشتم رفتم آز دادم مثبت شد رفتم سونو گفت جنین هنوز تشکیل نشده ممکنه پوچ باشه و سقط بشه 10 روز بهم وقت داد تو این ده روز هم درد سینه ام کم شد و هم اینکه دیگه حالت تهوع نداشتم خیلی ناراحت بودم که نکنه پوچ بوده ولی شنبه که رفتم دکتر جنین رو دید . ایشالا که برای شما هم مشکلی نداره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان سوگل جون تو هفته 8 و همه چی خوب بوده قلب هم تشکیل شده ولی امروز درد سینه کم شده ولی فعلا خون ریزی و علامت دیگه ای نیست چی فکر می کنی چون کم شدن درد سینه خوب نیست
همه دنیا بخواد و تو بگی نه، نخواد و تو بگی آره تموم....همین که اول و آخر تو هستی به محتاج تو محتاجی حروم.....
2728
منم هفته 7 بارداری هستم و هنوز سونوگرافی نرفتم اوایل حالت تهوع داشتم اما خیلی کم و زیر دلم تیر میکشیدومعدم ترش میکرد.اما الان هیچ کدومو ندارم و فقط سینم کمی و گاهی تیر میکشه منم خیلی نگرانم.یعنی ممکنه جنین رشدش متوقف شده باشه؟
خدایا تو در عین ناباوری به من چیزی دادی که من نامش را معجزه کوچک میگذارم.روزی این معجزه من را مادر صدا میزند، مرا از این مادر بودن محروم نکن و نگهدارش باش.خدایا من از امانتیت نگهداری میکنم بهم اعتماد کن
نمی دونم نباید استرس داشته باشید ولی من به سقط های قبلی خیلی دقیق هستم ...و کم شدن درد سینه نشانه خوبی نیست
فاطیما جون شما دیگه دوره خطر رو گذرونده ای این برای کسانی هست که تو 3 ماه اول هستند
2738
هستی جون تو هفته چندم کم شد عزیزم. ...خدا همه نی نی ها حفظ کن
2706