2733
2739
عنوان

آیا کم شدن درد سینه در او ایل بارداری نشانه سقط است ...خواهشا بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 162235 بازدید | 198 پست
ولی من جنین هشت هفته و چهار روز قلبش مشکلی نداشت رفتم واسه ان تی دیگه نمیزد تمام علایم بارداری رو هم ...

من برا هفته هشتم رفتم سونو, قلبش تشکیل شده بود. الان تو هفته نهمم, ولی نشونه های بارداریم از بین رفته, از دیروز درد سی نه هامم خیلی کم شده

شنبه نوبت دکتر دارم بهم سونوی مجدد میده؟

یعنی احتمالش هست بارداریم خاتمه پیدا کرده باشه؟

از یه طرف خونریزی و درد ندارم.از یه طرف بقیه علایمم خیلی کم شدن,  خیلی نگرانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خانما من ٥ روز مونده به پريم تا ديروز از روز تخمك گذاري درد شديد سينه داشتم اما امروز خيلي كمتر شده ...

منم دقیقا همین وضعیت رو دارم.شنا باردا  بودین یا پریود شدین؟لطفا جواب بدین ممنون

خدایا ممنون بخاطر هدیه ای که بهمون دادی.
2740

من تا حالا درد سینه نداشتم اصلا

حالت تهوع هم تموم شد

یعمی بچه ام مشکل داره؟؟؟؟

برم دکتر😱😱

تو روخدا کسی اینجوری بوده؟تو ۵ماهم

خدایا دوستت دارم واسه هرچی که بخشیدی **همیشه این تو هستی که ازم حالم رو پرسیدی **بازم چشمامو میبندم که خوبی هاتو بشمارم **نمی تونم فقط میگم خدایا دوستت دارم      ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
مشخص نیست20ام موعدمه

منم ۱۹هم موعدمه از دیروز درد سینه ام خیلی کم شده و امروزم کمر درد دارم کلا این ماه پریودیم دو روز درد شدید بود که نمیتونسم هیچکار کنم تخمک گذاریمم دردناک بود قبلا اصلا این جور نبودم ماه هشتم اقداممه هرچی خدا بخواد بعد بیا خبرشا بده که بودی یا نه