2737
2734
سلام دوست جونا

چند شب پیش گوشیمو خریدم
الان 2 تا سوال دارم

اول اینکه نمیدونم چرا همش میزنه no sim
خصوصا وقتی پسرم یا همسرم باهاش بازی میکنن گاهی با خاموش روشن کردن درست میشه ولی گاهی مجبورم سیم کارتو در بیارم دوباره جا بزنم تا درست شه چرا اینطوریه خسته شدم بس که در اوردم سیمکارتو هی جا زدم:(((((((((((((

دوم اینکه من از خود نمایندگی خریدم 50 تومن هم گرونتر از مغازهای دیگه بود ولی میخواستم خیالم راحت باشه که بهم نمیندازن اخه من زیاد تو گوشی وارد نیستم خواستم سرم کلاه نره مثلا

ولی موقعی که داشت فاکتور میکرد برام یکی دیگه از فروشندهای اونجا گوشی منو به یه مشتری دیگه که خریده بود نشون داد گفت ببینین این تو کارتنش این سوزنو نداره ولی مال شما داره (مال من نداشت اون سوزنو)
بعدش دیدی من دارم با چشای گرد بهش نکاه میکنم گفت خانوم این سوزن قیمتش 10 تومن بیشتر نیست و اصلا مهم نیست

انسانم ارزوست...
بعد وقتی منتظر بودم تا نرم افزاراشو نصب کنن اومد دوباره پیشم گفت گوشی شما چون به سفارش امریکاست این سوزنو نداره ولی اون یکی نمیدونم به سفارش کجاست واسه همین نداره
داشت ماسمالی میکرد

کسی میدونه چرا؟
انسانم ارزوست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
نه سیم منم پانچ شده ولی من این مشکل رو ندارم
به سیم ربطی نداره
دو پدیده را مردم یا عوام نمی توانند از هم سوا کنند یکی شور مذهبی است یکی شعور مذهبی.که این دو ربطی به هم ندارند آن کسی که شور مذهبی دارد خیال می کند که شعور مذهبی هم دارد.(دکتر شریعتی )
2706