2733
2739
عنوان

الان مش پر مد هست یا نه ?????

1865 بازدید | 43 پست
سه ساله موهامو رنگ نکردم ، حالا میخوام روشن کنم یکدفعه تغییر کنم ، نمیخوام هم کف سرم اسیب ببینه ....به نظرتون مش پر مد هست الان ؟؟؟
لطفا برای بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرستید ممنونم
من مش پر زدم خیلی قشنگ شد کاری به مد نداشتم منم نمیخواستم پوست سرم آسیب ببینه
مامانا حتما این کتابو بخونین: من دیگر ما! این جمله قشنگم رو جلدش نوشته: فرزند ما از ما جدا نیست، او خود ماست اما در اندازه ای کوچکتر فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ممنون گلم حدود یک ماه پیش با رنگ 130 شد
مامانا حتما این کتابو بخونین: من دیگر ما! این جمله قشنگم رو جلدش نوشته: فرزند ما از ما جدا نیست، او خود ماست اما در اندازه ای کوچکتر فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
مش 90 درصد بود فقط مردم تا این 90 درصد از تو کلاه دراومد
2738
آره چون سال قبلش رنگ کرده بودم موهام دورنگ بود روز قبلش رفتم رنگ کردم تا یه دست بشه فرداش مش زد
البته چون مشم پر بود رنگ نمیکردمم دو رنگیش معلوم نبود
قطره باران بستگی به صورت داره من صورتم خیلی کمتر سنم نشون میده
2706