2733
2739
سلام دوستان من برای دخترم پرستاربچه گرفتم میخوام بدونم رفتارش با بچه چطوریه اگه کسی مارک خوب voice recorder میشناسه با قیمتش به من بگه اگر هم تجربه نصب دوربین در منزل دارین اونم ممنون میشم اطلاعات بدین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
انوش جان بهتره به غیر از این کار در طول روز خودت یا مادرت گه گاهی بدون اطلاع قبلی سربزنین یا اگر با همسایه ها روابط داری بگو بهش سر بزنن این طوری می دونه که همیشه باید رفتار خوب داشته باشه چون هر لحطه ممکنه یکی بیاد
Lilypie Maternity tickers
2738
من زمان دانشجویی از سامسونگ استفاده می کردم و صدای استاد رو از ته کلاس می گرفت و ضبط می کرد و کلا صدای خوبی داشت
سال 83 با حافظه 128 خریدم 120 تومن اما مطمئنا الان خیلی پایین تره ...
بهترین کار اینه که برید خیابان جمهوری و پرس و جو کنید شاید با راه کارهای دیگه ای مثل گذاشتن میکروفون هم بتونید کاری کنید....
متخصص های برق و الکترونیک خوب می تونن راهنماییتون کنن....
من قبلا خبرنگار بودم . یک ضبط حرفه ای که از فاصله دور بتونه با کیفیت خوب ضبط کنه فقط مارک سونی است که تا 17 ساعت با کیفیت عالی و 36 ساعت با کیفیت معمولی ضبط می کنه از سه راه جمهوری می تونی بخری البته قیمتش نسبت به رکوردر های دیگه گرونتره من 3 سال پیش 220 هزار تومن خریدم شاید الان ارزونتر شده باشه چون مدلهای جدیدتر میاد به بازار
راستی یکی از دوستای من دوربین دیجیتالی فیلمبرداری شونو به کامپیوتر وصل و مستقیم فیلم رو روی هارد کامپیوتر ذخیره می کرد مانیتور رو هم خاموش می کرد اینطوری محدودیت زمانی هم نداری