2737
2734

من شنیدم مراکز واکسیناسیون خیلی خلوت شدن و مراجعه کننده زیاد ندارن من سی و پنج ساله هستم به خاطر تاخیر دخترم کلی تواتبخشی میبرمش که خیلی محیط های پر خطری هستن 

خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت

فکر نکنم

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

یکی از فامیل های ما برد به شوهرش بزنن سن خودش هنوز نرسیده بود اونجا خیلی التماس کرده بود آخر بهش زدن 

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
کارت هم بهش دادن؟  

آره بهش وقت دادن بیاد دوز دومش رو هم بزنه ولی بهش گفته بودن اصلا قبول نمی‌کنیم چون خودت مریضی و نمیتونی بیای بهت آمپول زدیم بیچاره دیسک داره نمیتونه راه بره

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
کارت هم بهش دادن؟ 

سللام عزیزم

من دنبال مربی آموزش رانندگی می‌گشتم پست شما رو دیدم البته مال سال ۹۳ بود. اون مربی خانم که گفتید سمت تیراژه است لطف میکنید شماره اش رو بهم بدید؟ یک دنیا ممنون میشم

2706