2733
2739
حاملگیت که بوده حالا جنسیت رو هم خدا میدونه
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
یه نفر هم برام تعریف کرده که اونم همچین تجربه ای داشته و اسم دخترشم بهش گفته بودن تو خواب.
اونم همون اسمو رو دخترش گذاشته.
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
قبل از اینکه بدونم باردارم خواب دخترمو دیدم توی پارچه سفید شبیه قنداق بود. منتها قنداق نبود همون ملافه بود.
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
2738
منم یه همچین خوابی دیدم ،که زایمان کردم بچه ام بغل یه حاج خانم بود داشت اذان میگفت در گوشش ،،اون حاج خانم همسایه ی مامانم ایناس..تو خواب من میدونستم بچه ام دختره ولی حاج خانم اسم پسر روش گذاشت ....
و من زایمان کردم خدا یه پسر بهم داد
تنهای تنهام !!! فقط همین
نوزاد من خیلی کوچولو بود. خیلی کوچولو. هنوز ورم داشت. ولی آره میشد گفت شبیهه
2706