2733
2734
عنوان

ختم ایه 74 سوره فرقان برای ازدواج

15723 بازدید | 8 پست
وَ الَّذِین‌َ یَقُولُون‌َ رَبَّنَا هَب‌ْ لَنَا مِن‌ْ أَزْوَ َجِنَا وَذُرِّیَّـَتِنَا قُرَّة‌َ أَعْیُن‌ٍ وَ اجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِین‌َ إِمَامًا " از اول ربیع الاول چهارشنبه 3دی جهت آسانی امر ازدواج آیة 74 سورة فرقان در روزهای 13و14و15 ماه را روزه بگیرد وهر شب وقت خواب این آیة را (آیه 74 سوره فرقان) را 21 بار بخواند خوشی وآسانی در کار حاصل شود
توکل یعنی اجازه بدهی خداوند خودش تصمیم بگیرد تو فقط دعا کن و پیشاپیش شاد باش و ایمان داشته باش که خداوند دعایـت را بــــــــــــــــــزودی مســــــــتجاب میکند چون خداوند نه به اندازه آرزویت که به اندازه امــــــــــــــید و اطـــــــــمینان توست که میبخشد
نمیدونم شاید بشه
توکل یعنی اجازه بدهی خداوند خودش تصمیم بگیرد تو فقط دعا کن و پیشاپیش شاد باش و ایمان داشته باش که خداوند دعایـت را بــــــــــــــــــزودی مســــــــتجاب میکند چون خداوند نه به اندازه آرزویت که به اندازه امــــــــــــــید و اطـــــــــمینان توست که میبخشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خاتون جونم.خوبی؟عزیزم من این آیه رو 2 ساله که همیشه بعد هر نماز واجبم 3 بار و توی قنوتهام یکبار میخونم حتمأ.دوستم میگه من واقعأ نتیجه گرفتم ازش.میگه ناامید نشید همش این آیه رو ورد زبونتون قرار بدین.تو آینده میبینید چی گفتم.شوهرصالح و فرزندان صالح بهتون میده خدا.مطمئن باشین.میگه دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره
2728
میاد میاد حتما میاد...خوب تو سه بارش و بکن صد بار مطمئن باش با مزدا هم میاد
2740