2737
2734
عنوان

دورهمیه حس شیشمای قوی🧡🥳😻🌈🌈🌈 فقط اونایی که حس شیشم دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 14124 بازدید | 1729 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا جواب منو نمیدی😕 ی حس ششمی درمورد من جواب بده ۱-برادرم ترک میکنه؟ ۲-چند تا بچه خواهم داشت؟ ۳ ...

برادرت تا یسال دیگ ترک میکنه

۲تا بچه خاهی داشت راجب شوهرت نمیدونم

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731
من  چه رشته ای قبول میشم فرهنگیان یا چی؟

فرهنگیان

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2740
تا سال بعد ازدواج خوبی میکنه

عزیزم منم میگید کی ازدواج میکنم با چطور آدمی؟

و اینکه خواستگارم بهم فکرمیکنه یا نه؟

یدونه آرزو تو دلم دارم میشه واسه رسیدنم بهش یه صلوات مهمونم کنی منم دعات میکنم 🙃❤️✨
میشه واسه منم بگین

بفرمایید؟

شمابامادرشوهرتون مشکل دارید انگار درونی نه ظاهری.یه دوره ام افسرده شدی بدجور

@دخترانه۵۹   سلام عزیزم من معلم میشم یا خیر؟حس کسی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه و قصد و هدفش چیه؟من چه زمانی ازدواج می کنم؟مشخصات ظاهریش و شغلش چیه؟مرسی عزیزم

عزیزم منم میگید کی ازدواج میکنم با چطور آدمی؟ و اینکه خواستگارم بهم فکرمیکنه یا نه؟

@مامان_عدس_کوشولووو    

قشنگم میشه جواب منم بدید 🙏❤️

یدونه آرزو تو دلم دارم میشه واسه رسیدنم بهش یه صلوات مهمونم کنی منم دعات میکنم 🙃❤️✨
2706