2737
2739
عزیزم من هنو سونو ان تی ندادم تازه تو هفته نهم نمدونم ...دکترنبردی سونو رو نشون بدی؟
داغ رفتنت عزیزم خط کشید روبودن من ..رفتیو دیگه چ فایده ناله وزجه وشیون..توسفرکردی ب خورشید رفتی اونوردقایق منوجاگذاشتی اینجا بادلی خسته وعاشق..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
قاصدک جان در سونوی ان تی فقط یک عدد نیست که ارزیابی می شه مجموع چند فاکتور باید آزمایش بشه. به اضافه این که مقدار ان تی وابسته به سن جنین است. اگه دکتر گفته مرزی است و سونو باید تکرار بشه حتما طبق دستور پزشک عمل کن عزیزم.
اما اصلا نگران نباش
دختر گل من آخر اردیبهشت به دنیا اومد و من عاشقشم ♥
2740
مبارک باشه قاصدک جان
سونوی اولت رو کجا انجام دادی و جنین در چه سنی بود؟
سونوی دومت جنین چه سنی داشت؟

در هر حال این عدد دوم برای سن جنین بین 11 تا 13 هفته و 6 روز عدد بسیار خوبی است. سونو هم اگه پیش دکتر فریور فرزانه رفتی سونوگرافی بسیار معتبری است.
خوشحال باش عزیزم
قاصدک جان شاکری هم من شنیدم خوبه (البته در همین نی نی سایت)
شاید یه اشتباهی شده
با توجه به این که عدد اول هم عدد خیلی بالایی نیست نگران نباش عزیزم
الهی که همین دومی درست باشه و هیچ مشکلی نباشه عزیزم
قاصدک جان عدد 2.3 بالاتر از نرمال است. اما عدد خیلی بالایی نیست. اگه اشتباه نکنم مرز 2 است و هر چه از این مرز فاصله بیش تر بشه خطر بیش تره. برای شما از مرز گذشته اما نه خیلی زیاد.
نمی دونم چه کار کردی و نتیجه چی شده اما نتیجه هر چی هست ایشالا که خیر است
سلام مریم جووووووووووون

خوبی ؟ به سلامتی .مبارک باشه رویت دخملی جون ... انشااله به سلامتی
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
2706