2737
2739

بچه ها من ی رفیق فاب دارم ک خیلللیییییی تو کف شوهر اونم شوهر دکتر بود فقطم بخاطر پزش 

رفت با ی دانشجو دوست شد  پسرهه از اون خاااانوااادهههه مذهبیا و خوباااا

مال ی شهر دیگ بودن ولی معلوم بود خانواده خوبی داره

اقا اینام تحقیق کزدن همه چی اوکی بود

دختره هم پاشد از پسره راجب گذشتش و اینا سوال کرد

پسره هم پاشد ی پیج پی وی نشونش داد ک ببین من چقدر چشم و گوش بستم و این حرفا

حالا اینم فکر کرد حالا چ کار خفنی کرده چی تور کرده 

(انصافا پسره خشگل بود)

اینم بعد عقد توی گوشی شوهرش ی پیج اینستاگرام دیده ک شاید باورتون نشه ولی پسرهه هزاروصد نفر دنبالش کردن خودش ۲هزار و خورده ای رو دنیال کرده😐و دوست صمیمیش هم دقیقا همچین حرکتی و همچین پیجی ولی با دنبال کننده کمتر و دنیال شونده بیشتر😐

مام پاشدیم پیج فیک زدیم و درخواست دادیم دیدیم همهههههه دختررررن😐😐تاهم پیام دادیم عکس و لاس و اینا شروع شد😑

من گفتم اولش بهش نشون ندیم تا جمع شه ولی از وقتی فهمیده همش گریه میکنه خانوادشم میگن اگ طلاق بگیری ابرومونو میبری🥺

من اصلا دلم راضی نیس و ب زبونم نمباد ک بهش بگم بمونه من چون دوست صمیمیشم خیلی ازم حرف شنوی داره چی بگم بهش ارومش کنم؟

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کاش قبلش امتحانش میکردید

بعدم الان نود درصد قبل ازدواج اینطوری اهل لاسن

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

خط اول یعنی شما تو کف شوهر این دوستتی که دکتره؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2740
نمیدونم چرا حس میکنم انقدر شخم زدی یچی براش پیداکنیو جداشه.حس میکنم زیرسر خودته

گفتم من نظرم این بود بهش نگیم تا جمع شه ولی دوتا دیگ از دوستام رفتن بهش گفتن همه چیو😐(اکیپبم)

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
2706