2733
2734
عنوان

بی بی چک

390 بازدید | 19 پست

اینا رو دیشب و امروز صبح زدم وقتی همون لحظه ک شروع میکنه به خیس شدن و رنگ گرفتن هاله خاصی که بتونی راحت ببینیش نمیفته به مرور از دقیقه چهارم میشه خط و بعد تا دقیقه 10 مثل عکس میشه پررنگ الان اینا عکس خشک شدشه البته

من چون نامنظمه پریودام نمیدونم موعدم کی باید باشه ولی طول دوره هام بالای 40 روزه و نهایت 55

بچه ها من تازه یکشنبه یه لک خونابه صورتی دیدم و دیگه تموم شد اگه لانه گزینی بوده چندد روز بعد باید بی بی پررنگ شه؟

دوشنبه هم رفتم ازمایش تیتر بتام 8 بود

این دو تا برند وندفو

این دو تا هم مدیکور مال هفته پیش

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همشون حاله دارن مبارکه 

پس چرا پررنگ نمیشه 

بتامم 8 بود دوشنبه 

ممکنه لانه گزینی دیرتر اتفاق افتاده باشه چون شنبه تازه لک دیدم

2742

هاله داره خب مثبته🥰

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

مبارکه گلم.صبر کن تا آخر ماه.بعد برو آزمایش بده و برو دکتر زنانت با خیال راحت.

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
پس چرا پررنگ نمیشه  بتامم 8 بود دوشنبه  ممکنه لانه گزینی دیرتر اتفاق افتاده باشه چون شنب ...

بله ممکن 

من برای بچه اولم پنج روز بعد تاخیر تازه ۳۹ بود 

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
پس چرا پررنگ نمیشه  بتامم 8 بود دوشنبه  ممکنه لانه گزینی دیرتر اتفاق افتاده باشه چون شنب ...

چون هورمون حاملگی توی بدنت کمه طبیعیه کمرنگ نشون بده

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2740

چون بتات کمه پررنگ نمیشن انشالله بارداری گلم 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   

مرسی دوستان ولی نمیدونم چرا باورش نمیکنم 

ولی همش میگم اگه کاذبه پس چرا هر مارکی میزنم همینجوری میشه! عجیبه 

بعد چون نامنظمه پریودام نمیدونم دقیق کی موعد اینماهمه 

حالا من شنبه لک خونابه صورتی دیدم به نظرتون لک لانه گزینی بوده؟ اگه بوده چند روز بعدش باید بی بی چک پررنگ شه

عزیزم احتمال زیاد بارداری، اما چون دیروز آزمایشت منفی بوده حداقل ۴،۵ روز دیگه با ادرار اول صبح بیبی بزن تا مشخص بشه.

بخاطر اون خونابه صورتی هم که دیدی استراحت کن و وزن سنگین جابجا نکن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

فردا میخوام برم پیش دکترم برم یا زوده؟ ببرم نشونش بدم ببینم چی میگه 

واقعا گیچ شدم چون ماه پیش که میزدم بی بی چک وقتی منفی بود هیچ خطی نمیفتاد هر چی هم دقت میکردم چراغ مینداختم هیچی نمیفتاد ولی الان اینجوریه نه میشه دل خوش کرد بهش نه میشه گفت نیست موندم 

یهو دلدرد کمردرد پریودی میگرم ول میکنه 

هفته پیش که سینه هام خیلی حساس شده بود ورم داشت 

یه وقتایی سرم یهو گیج میره

همش گرسنمه   

عجب گیری کردیم تکلیفمون مشخص نیست 

فردا میخوام برم پیش دکترم برم یا زوده؟ ببرم نشونش بدم ببینم چی میگه  واقعا گیچ شدم چون ماه پیش ...

عزیزم عجله نکن 

دکترم بری میگن صبر کن یه هفته دیگه مجدد برو آزمایش 

راه دیگه ای نداری بجز صبر تا بتات بره بالا 

2706