2737
2734
سلام دوستان عزیز

خانومایی که قرص راکوتان خوردید میشه بگید چجوریه؟؟
یعنی صورت رو پوست پوست میکنه یا نه؟
شما چندتا خوردید؟ راضی هستید اثرش خوبه؟؟

پیشاپیش مرسی از جوابتون :)
خانمای علاقه مند به هنر بافتنی .. آموزش بافتنی و قلاب بافی .. با قیمت ویژه ...

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=661577&PageNumber=5

برای خرید هر دو محصول تخفیف ویژه ..
محصولات آموزشی بافتنی و قلاب بافی ویدئویی زبان فارسی کاملا گام به گام
ا
خواهشاااااااااا نخوررررررر
من 6ماه خوردم یه عمر پشیمون شدم.اصلااااااااا ارزش نداره.عوارض وحشتناکی داره. دور از جونم اگه بچه دار بشی خطر عقب موندگیش حتمیه
خدای مهربون حافظ ونگهدار عزیزانم باش...همیشه سپاسگزارتیم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام من یک سال خوردم خیلی خوب شدم در طی دوره لب ها شدیدا ترک میخوره مرتب چرب لب بزن .و تا یه مدت نباید باردار شی
تو دنیای ماشینی این روزها هنوز امکان معجزه هست معجزه ای در اندازه هر چند کوچک اما در معنا بزرگ خدایا شکرت با یکبار اقدام تو شهریور 93 من باردار شدم ....
خواهر من خورد یک دوره
اگر بشه از راه دیگه درمان کنی خیلی بهتره اما اگر اخرین راهه
عوارض زیاد داره اما تو بعضی همش خودشو نشون میده تو بعضی کمتر
نباید در اقدام بارداری باشی حتی بهتره تا دوسال بعدش بچه دار نشی البته این اطلاعاتیه که دارم
خواهرم راضی بود دو سه سالی بعد خوردنشون اما متاسفانه دوباره جوش زدناش شروع شد شاید شدتش کمتر شد اما کامل برطرف نشد
اینم یکی دیگه از اشکالاتشه تو بعضی صد در صد جواب میده تو بعضی کمتر
اما در کل درمانهایه گیاهی یا استفاده از کرم و محلول بهتره از نظر من
2740
ولی اصلا اینجوری نیست من صورتم عین ایینه شد قبلش پر جوش بود من اون موقعه مجرد بودم احتمال بارداری نبود تنها عوارضش خشکی لب بود .اگه متاهلی باید اطمینان داشته باشی باردار نمیشی حتی تا یکسال بعد از مصرف دارو
تو دنیای ماشینی این روزها هنوز امکان معجزه هست معجزه ای در اندازه هر چند کوچک اما در معنا بزرگ خدایا شکرت با یکبار اقدام تو شهریور 93 من باردار شدم ....
من که استفاده کردم و راضی بودم شدید از افسردگی و عصبی شدن به خاطر جوش هام اثراتش کمتر بود والا

اثراتش پس از 6 ماه از قطع از بین میره

من لبام خشک شد و یک کم کمردرد داشتم

همین

ریشه اعتقاد از آنجا خشک میشود که بخواهند تحمیلش کنند ... برتولت برشت 
عزیزم عوارضش رو خودت تو اینترنت سرچ کن
اینجا سوالت خوب پاسخ داده نمیشه
عوارضش برا بعضی شاید وحشتناک بوده اما کلا تو هر کس یک فرم نشون میده
باز اثرش برا بعضی کامل برا بعضی نه
اینا بستگی به نظر پزشکت داره
منم خوردم راکوتان.......صورتم عالی شد...اعتماد به نفسمو بالا برد...من بیشتر از8سال دنبال درمان جوش از راه های طبیعی و خورد و خوراک و کرم و این چیزا بود .....صورتم جوشهای بزرگ با قطر یک سانت داشت!!!فکرشو کن.....فقط راکوتان بهم کمک کرد.......هیچ عوارضی هم نداشت جز خشک شدن لب ها که با برق لب و بوم لب حل شد....دیگه هم جوش نزدم
دکتر توصیه میکنه تا یک سال بعدش باردار نشی...و هر دو سه ماه آزمایش خون بدی!
وگرنه اینجور که دوستان توصیفش کردن خطرناک نیست!!....بابا قرص ِ بمب اتم که نیست!!
2706