2733
2739
من دارم روشنترین رنگش را اما روی پوستم بعد از یک ساعت تیره میشه, تیره هم به من نمیاد, نمیدونم اینسری چی بگیرم ? اون, اریکه, بیودرما, سا سنس ??????
قدر تنی از پیرهنی فاصله داریم.وای از تو چقدر سخت است همینقدر جدایی.
من راضی هستم 2 ساله می زنم

شماره 3 شو

بژ طبیعی هست فک کنم
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این دفعه قبل از زدن یه کرم مرطوب کننده بزن بعد اینو بزن شاید خوب بشه
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
2740
عزیزم منم چند ساله دارم استفاده میکنم . همه رقم ضد آفتابی رو امتحان کردم ولی هیچکدوم مثله این به پوستم نساخت . خیلی خوبه . اگه میخوای رنگ بژ روشنتر استفاده کنی یه مدل داره با spf 50 که رنگ بژ روشنتری نسبت به مدل کرم پودریش داره اونو بگیر . ولی اگه میخوای کلا عوض کنی کرمتو بیودرما بگیر . بقیه ضد آفتابها رو هم کلا بیخیال شو . بدرد نمیخورن .
سلام.
منم رنگ روشنشو دارم.اتفاقا مال من برعکسه.بعد یک ساعت روشن میشه پوستم سفید میشه.
فکر کنم بسته به نوع پوست ادم داره.
اگه پوستتون چربه:
بی رنگ...اوریاژ
رنگی...سان سنس
من خودم اینا رو استفاده میکنم و راضیم.ولی بازم بسته به نوع پوست افراد فرق میکنه.
2706