2737
2739
پس از به دنیا اومدن نی نی تون کی اون رو برید تا حموم کنه ؟ تو بیمارستان حمومش کرده بودن یا نه ؟
و من در انتظار فرشته آسمانی دیگری هستم که زمینی بشه
10 روزگی
نمیدونم فکر نکنم
وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
اگه نافش کاملا خشک شده اشکال نداره
وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم
من عمه ام همون روز اول همه مون رو میبرد حموم وسواسی بود. دیدم خواهرم رو چجوری شسته روش کاملا اب میریخت البته به پشت میگرفتش و اب میریخت که نافش خیس نشه
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
تو بیمارستان حمومش نمیکن چون از نظر بهداشتی هم ممنوعه حموم تو بیمارستان ولی بعضی بیمارستانا قانون شکنن
اولین بار 5 روزگی تا 1 ماه 3 روز درمیون بعدش تا الان 1 روز در میون
اینارو دکترش گفت که اینجوری حموم کنه
تلخترین جمله:دوستت دارم اما...
شیرین ترین جمله:...اما دوستت دارم.
به همین راحتی با جابجایی کلمات زندگی را دگرگون کنید...
پس خیالم راحت شد. مادر همسرم گیر داده روی پوست بچه ی سری آنزیم هست که براش خیلی مفیده . شوشو هم اینو کرده آویزه گوشش. حالا من این وسط گیر کردم.
و من در انتظار فرشته آسمانی دیگری هستم که زمینی بشه
روز اول فقط تمیزش میکنن نمیشورن . چون میگن اون چربی های روی پوست براش مفیده . فرداش میبرنش حمام تحویلش میدن.

دکتر پسر من گفت یه روز در میون هم حمامش کنید . ما هم اینکارو کردیم . اولین بارم خودم 20 روزگش بردمش حمام
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
2706