2733
2734
عنوان

اولین باری که نوزادتان رو حموم کردید کی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 41 پست
بیمارستان موقع ترخیص تمیز شستنش و دکترش گفت یک روز در میون حمام ببریدش ما هم همین کار رو کردیم از همون اول من خودم دخترم و شستم می ترسیدم بدمش دست کسی..
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ﻣﻤﻨﻮﻥ
ﺍﻧﺸﺎﻟﻠﻪ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺖ ﻧﯿﻨﯽ ﺭﻭ ﺑﻐﻞ ﮐﻨﯽ
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
2731
پا قدم دخترم
دنیا که اومد همون ماه برادرزاده شوهرم هم حامله شد دیگه میخواست بره بچه بیاره نومید شده بود اومد دیدن بچه من نمیدونست حامله هست
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
دخترم دست و دل همه رو برده زن عموش رو صدا میکنه ننه جونی، از خنده روده بر میشن
اونو که میبینه ما رو فراموش میکنه همش بغلشه حرفشو گوش میکنه اصلا یه وضعیه
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2740
من آلمانم... توی بیمارستان روز 4 حمامش کردن و بهمون نشون دادن چجوری حمومش کنیم. بعد ماما میامد خونمون دیگه 2 هفتش که شد با ماما بردیمش حموم البته نافشم هم افتاده بود. بعد هم بهمون گفتن هر 2 هفته 1 بار ببیرینش حموم که پوستش خشک نشه... با دستمالی که با آب ولرم و یکی 2 قطره روغن بچه مرطوب شده بود تمیز میکردیم هروقت لازم بود... مخصوصا زیر گردنشو. بعد هم خوب خشکش میکردیم.
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
واتوواتو منم دومیمو هفته دیگه باید برم بیمارستان دنیا بیارم... 4 شنبه... اگر تا اون موقع خودش نیاد البته... پریروز صبح موکوس دفع کردم.. نمیدونم دیگه کی قراره بدنیا بیاد!! کلا همه منتظرن اقا قدم رنجه کنن!!
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
پارمیدا...
امضات چند تا سوال ایجاد می کنه
قربانی کردن حیوانات حیوان ازاریست ؟؟؟ یعنی خود خدا که گفته گوسفند قربانی کنین نعوذ باا... حیوان ازاره؟

یا اینکه جلو چشم بچه ها حیوان ازاریست؟ که اونم واسه حیوون چه فرقی می کنه که چند نفر دارن نیگاش می کنن؟

اگه منظورت اینه که جلو چشم بخصوص بچه ها این کارو نکنیم که رو بچه اثر بدی می ذاره درسته..اما کلا متنت اشکال مفهومی داره..خودت بخون...همه ش با هم تناقض داره عزیزم
اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم