2733
2734
راضی هستین از گوشی؟ بتلاخره شوشو میخواد برام بخره یه حاله اساسی بده وای میترسم اینهمه پول بده بعد پشیمون بشم البته من از گوشی ببشتر واسه اس ام اس و زنگ و اینترنت استفاده میکنم خیلی با برنامه ها ک دوربین و بلوتوث و اینا سر و کار ندارم
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بلوتوثش که فقط با آیفون فعاله.
فیلمبرداری که نداره.
البته کیفیت عکسهای دوربینش عالیه.

ولی در مجموع بعنوان یه کاربر معمولی بدردت نمیخوره. گوشیهای بهتری هم هست که باهاش راحت تری.

خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
آخه خودم الان سامسونگ دارم راضیم بیشترم ازش واسه اینترنت استفاده نیکنم همش میام تو نی نی سایت .... ولی قبلنا دلم هیلی آیفون میخواست بعد از سرم افتاد حالا دیشب شوهرم اومد گفت میخوای بریم بخرم برات آتشه زیر خاکستر و روشن کرد .... نمیدونم گوشی بگیرم یا بگم پولشو بده برم یه تیکه طلا بخرم
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
2740
آره والا الان هرجا میری همه دستشونه اونروز رفتم آرایشگاه خانمه که ابرو بر میداره هم آیفون داشت
2.600

اگر انقدر عاقل هستی که به این جایگزین فکر میکنی، به عقلت گوش بده برو طلا بخر.
گوشی این مدلی واسه آدمهای گوشی بازه.
منم هدیه گرفتم وگرنه خودم پول پای این چیزا بده نیستم.
مگه قراره چه استفاده ای ازش بکنم؟
البته این نظر منه.

خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
عزیزم به نظرم نخر .....هر برنامه ای رو نمیتونی تا اورجینال نباشه روش نصب کنی ...میمونی ویلون .گوشی با کارایی زیاد خیلی زیاده ..حیف پول
البته گوشیهای خوبیه ولی مال گوشی بازها وبالخصوص مارک بازیه ....
خدای خوبم ...دخترم رو برام حفظ کن .
نمیدونم خودم دودلم بیشترم به طلا مایلم ....
2706