2752
2734
عنوان

دماغمو بد عمل کرده😭😭😭😭😭

333 بازدید | 19 پست

به دکترعکس نشون دادم گفتم قوس دماغم یکسره ازپیشونی شروع نشه ولی باز همونطوری شده حالم داره بهم میخوره نیمرخ مطابق با پیشونی شروع شده مثل دماغ فیل و کوآلا خیلی مصنوعیه درسته ورم داره ولی کاملا معلومه، 4روزه عمل کردم دیگه نه پول دارم نه طاقت عمل 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭حالم داره بهم میخوره

چرا هیچکس از عمل راضی نیست😭

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
2731

ببینم

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

همچین گفتی فک کردم چهار ساله عمل کردی

عزیزم برو یه سال دیگه بیا نظر بدیم الان خیلی زوده اون دماغ پر از ورمه هیچیش معلوم نیست بهش زمان بده جا بیفته بعد چه خبره از الان داری نظر میدی؟

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2706