2737
2739
پسر من 18 ماهشه /ضمنا 8ماهه به دنیا اومد

الان راه میره داره تمرین میکنه بدوه /از 9ماهگی بابا ماما دد دو میگفت اما الان اونارم نمیگه:هراز گاهی دد

نگرانم /دیر نیس برا حرف زدن؟ نظرتون چیه بچه های شما تو این سن چطور بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
***عصر روز سه شنبه بود که نیما نفس کشید و من مادر شدم***
عزیزم هربچه ای یه جوره
پسر من 1سالگی راه رفت الانم خوب می دوه
پا به توپم میدوه
با فلش کارت با هاش کار کردم خیلی کلمات و میگه و تقریبا تو اون مرحل ست که خوشش میاد هر چی می گیم تکرار کنه یک سیلابی هارو که راحت میگه الانم 2 سیلا بی هارو کم کم میگه
1 2 3 6 و 10 رو هم نامرتب میشماره
با مداد توپ میکشه و کلا عاشق توپه
فرنام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم پسر من 18 ماهگیش میدوید ولی پسر جاریم 19 ماهگی تازه تاتی تاتی راه میره بچه ها با هم فرق دارن همین که راه میره یعنی پاهاش خدا رو شکر سالمه پس نگران نباش
در مورد حرف زدن هم دکترها میگن تا 2 سالگی منتظر اولین کلمه بچه بمونید . پسر شما یکبار کلمه ها رو گفته پس خدا رو شکر سالمه
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2728
مرسی مامانای عزیز

کیمیا جون ماشالا چه حافظه ای داری/من خیلی وقته نیومدم

عزیزم مامانم با زری حرف زده بود یه روز که بیرون رفتن و مستقیم بهش گفته بود که تو با پسر من سروصری داری اونم گفته بود نه به خدا و گریه و زاری
در کل هر دو زدن زیرش که چیزی نیس اما به نظرم باهمن /نمیدونم در چه حد رابطه دارن اما تلفنی صدرصده/چون چند بار موضوعاتی پیش اومده مامانم مریض شده زود زنه به من یا مامان اس میده که خوبین چه خبر؟ معلومه باخبر میشه میخواد خودشو برسونه

الان یکی از فامیلا فوت شده /فرداش اس زد خیلی وقته خبری ازتون نیس مادر خوبن؟
***عصر روز سه شنبه بود که نیما نفس کشید و من مادر شدم***
عزیزمپسر منم الان که 18 ماهشه .... می دوهه ... به توپ شوت میزنه ... خمخ چی رو می شناسه و می فهمه و مثلا می گم برو شارژرمو از تو کشو بیار می ره شارژر منو میاره نه برای باباشو ... از نظر حرف زدن هر چی بگم تکار می کنه ولی چیزایی رو که دایم می گه بابا مامان دد ام ام ....آن آن (ماشین )... صدای تفنگ ( بودو بودو ) دستشومی گیره که مثلا بکشمون بعد که می گیم کشتیم می دوهه میاد بوسم می کنه :)))

عزیزم ولی کلا بچه رو با بچه مقایسه نکن ... قابلیت هر فردی باهم متفاوته .
اینا چیزایی که من یادم بود رو گفتم
طراحی و اجرای تم جشن های شما با قیمت مناسب و کیفیت باورنکردنی* ** شماره تماس و وایبرر: 09365037895 ***
2740
من باما باهاش کار میکنم خیلی خیلی دوست داره و زود هم یاد میگیره ماشاالله
اگه بد اخلاقی کنه تا کارت ها رو ببینه زود میشینه و میخنده
میشه یه صلوات برای سلامتی و خوشبختی عزیزانم بفرستی
پسر من 15 ماهشه همه چی رو میفهمه
اما کلماتی که میگه فقط ماما -بابا- دا(داغ) -چی چی (بازی هوهو چی چی)وقتی بهش میگم برو اونجا اونم نا واضح میگه تو جا
اگر جایی که ایستاده اید را نمی پسندید عوضش کنید شما درخت نیستید.
2706