2737
2739
عنوان

به نظرتون کی درست میگه؟

531 بازدید | 17 پست
5روز دیگه خدا بخواد دخترم به دنیا میاد ولی نگرانم.طبق سونوگرافیهایی که رفتم وزن جنین این طوری بوده: هفته 32-----> 2100 گرم مرکز سونوگرافی کوروش هفته 35----->2900 گرم مرکز سونوگرافی اطهری دیروز که رفتم مرکز سونو تهرانپارس گف 2600 گرم!!!!!یعنی چی؟خیییلی لاغره که.کدومشون درست میگن؟؟من تغذیه خیلی خوبی داشتم.اعصابم ریخته بهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سمیرا جون دعا کن نی نی منم صحیح و سالم دنیا بیاد
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
به این سونوها اعتماد نکن اینا تخمینی میگن.یه بنده خدایی بچه اش یه کیلو بیشتر از سونو بود
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2740
تو وزنت بالا پایین ممکنه بشه بچه تو دل مادر اگه رشد طبیعی داشته باشه که وزن کم کردنش منطقی نیست.... من پیش الماسی بیمارستان مهر سونو رفتم همه چیزو دقیق بهم گفت حتی مشخصات چهرشو
خدایا با من مهربان باش ... خواهش میکنم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=958921&postID=37508687 با اجازه صاحب تاپیک
یکـــ کـ ـُلبهـ ى جـــَنگـــلى... یکـــ مــیز ِ کــ ـوچـکـــ ِ چــوبـى بـــا دوتــ ـا صـندلـ ـى کـَ ــمى هــیزُم...کــَمى آتــَش...مـه ِ جــنگــلى ... کــَمى تــ ـاریکــى ِ مــحض...کـَـ ـمى مــَـستــى کــَمى مــَهـتـابـــــ...و بـــوى ِ یــ ـار...و بـــوى ِ یـــار و بـــوى ِ یــ ــار !... تـــو بـــاشى مــَن بـــاشم وهیــچ...
من تو 8 ماه بارداریم فقط 3 کیلو اضافه کردم نینیم 8 ماهه دنیا اومد 2550 گرم نازی مامان از همه لاغرتر بود.... خدا سلامتی بده و حفظشون کنه وگرنه دکتر کاره ایی نیست
خدایا با من مهربان باش ... خواهش میکنم
2706