2737
2734

واقعا چه لذتی میبرین؟!🧐

کن زنگ میزنم سبزی برام میارن... یکی میاد تو خونه موهامو مدل میده و بافت میزنه.... امرووووز رفتم پیش فلانی ماساژ

دوست عزیز اگر صحبتت در حد تعریف باشه اشکال نداره 

اما تو میخوای خودتو تو چشم فروکنی ... مدل زندگیتو... کارایی که میکنی...

اما بدان و اگاه باش اصلا مهم نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از گیر دادن به  خانومایی که توی مهمونی کار نمیکنن به خانومایی که سبک زندگی شون رو میگن تغییر مسیر دادید؟

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2731
2740

اینجا تو نینی سایت؟ندیدم

ولی تو اینستا بلاگرا آرههه تا دلت بخاد اهل پز و خودنمایی ان

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

ولی اینا حرف عادیه روزانه 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

با احترام

آدم چیزی براش مهم و دغدغه نباشه درباره اش حتی فکرم نمیکنه 

چه برسه به تاپیک زدن

هرکسی یه مدلیه 

تا وقتی آسیبی به زندگی ما نمیزنه مدل زندگی بقیه بهتره کلا درباره اش فکرم نکنیم 

اینستاگرام من: me_in_netherlands 
واقعا این چیزای روتین رو شواف حساب میکنید؟

نه منظورشو فکر کنم بد رسوند 

تعریف کردن موضوعات با یه سری رفتارا فرق می‌کنه 

منم برای دوست صمیمیم تعریف میکنم یه سری از کارا و روتین زندگی مو ولی یه سریا از روی فخر فروشی اینجور چیزا که معمولی ترین مسئله هست رو میگن 

باید اطرافت باشه تا بفهمی

2706