2733
2734

خونه دوستم بودم(پسر). بعد زن دوستش اومده بود سگشونو بزاره خونش چون خونواده شوهرشو میومدن دوس ندارن سگ.

بعد اومد سگو گذاشت رفت من دارم با سگه بازی میکنم با ذوق بعد دوس پسرم میگه هاااا چرا دست ندادی با فلانی!!!

یعنی چییی من اصلا تو این کرونا دست دادن یادم رفته بعدم سلام احوال کردم که . گفت شوکه شد اصلا دست ندادی بعد من گفتم نه اصلا شوک نشد دختره بخاطر شوهرش ناراحت بود با شوهره اختلاف دارن داشت مشکلشونو میگفت گریش گرفت دختره بیچاره.

خیلی بدم اومد از حرف دوس پسرم یعنی چه مگه من بچه ام. بهش گفتم دیگه با من اینجور حرف نزن برو دوستتو جمع کن دختر مردمو اذیت نکنه.

دلم فقط آرامش میخواد... 

خونه دوس پسرت چ میکردی کلک 😂😂😁

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

🤕چ باکلاس ننه باباتون میزارن خونه دوس پسرتون برید....

برگام......🍂🍂🍂🍃🍃🍃🍃

والامنونمیزارن برم تاخونه ننه جونم

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

اختلاف سنیتون چقدره؟ شاید فکر میکنه خودش بهتر و بیشتر از شما بلده که چطوری باید رفتار کرد. براهمین خواست بهت یاد بده مثلا 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
بیخیال شو زیاد حساس نشو یبار تذکر بدی بهش بسه

خیلی بدم اومد ازش میگه چرا دست ندادی زشته! یعنی چی تو این کرونا کی دست میده 

بعد جالبیش اینه میخادیام بده به یارو بگه حواسش نبود وای ادم تعجب میکنه

دلم فقط آرامش میخواد... 
دارم دو شیفت میرم سر کار حرص داره ازم اینجوری درورد

چن سالتونه

هنگام سپیده دم خروس سحری   دانی که چرا همی کند نوحه گری.   یعنی که نمودند در آیینه صبح.    کز عمر شبی گذشتو تو بی خبری
2706