2752
2734
عنوان

بچه ها بیاید یه چیزی بگم اعصابم خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
قبلن مثلا من الکل میزدم جلو فروشنده مغازه به دستم میگفت زشته نکن

یبار خیلی جدی و قاطع بهش بگو من بچه نیستم که اینا رو بهم میگی خودم اداب معاشرت بلدم دیگه نمیخوام باهام اینطوری حرف بزنی

برای موفق شدنم تو کنکورم و خانم معلم شدنم یه صلوات مهمونم کنین خانوم گلیا😌🧡🧸
یبار خیلی جدی و قاطع بهش بگو من بچه نیستم که اینا رو بهم میگی خودم اداب معاشرت بلدم دیگه نمیخوام باه ...

میگه چرا خوشامد نگفتی

میدونی چیه من خب خونه خودم ک نبود خوشامد بگم من خودم یکی باید بهم خوشامد بگه بخدا

بعد گفت حالا رفتیم خونشون عوضشو دربیار منم گفتم من تا وقتی نقشم تو زندگی مشخص نشه خونه کسی نمیرم والا واسه چی برم

دلم فقط آرامش میخواد... 
میگه چرا خوشامد نگفتی میدونی چیه من خب خونه خودم ک نبود خوشامد بگم من خودم یکی باید بهم خوشامد بگه ...

افرین خوب گفتی

بنظرم قاطع نگفتی که دوباره داره تکرار میکنه

افرین خوب گفتی بنظرم قاطع نگفتی که دوباره داره تکرار میکنه

بهش گفتم دیگه نمیخوام همچین حرفی ازت بشنوم 

گفت تو زندگی پیش میاد دیگه

دیوانه انگار زنو شوهریم مگه من زنتم والا

گفتم من اون زندگی مشترکو نمیخام اگه قراره اینجور باهام برخورد بشه

دلم فقط آرامش میخواد... 
افرین خوب گفتی بنظرم قاطع نگفتی که دوباره داره تکرار میکنه

میگه شجاعت داشته باش بگو هول شدم خوش آمد نگفتم واااااااااااااااااا من کلا یادم رفت خوشامد بگم چون مهمون حسابش نکردم اومده سگشو بزاره بره دیگه مهمونی نیومده ‌که!!سلام احوال کردم دیگه 

بعدم از دست شوهرش که میشه دوست دوس پسر عتیقم ناراحت بود

دلم فقط آرامش میخواد... 
میگه شجاعت داشته باش بگو هول شدم خوش آمد نگفتم واااااااااااااااااا من کلا یادم رفت خوشامد بگم چون مه ...

بنظرم اگه همیشه اینطوره جدی فکر کن راجب موندن باهاش

بنظرم اگه همیشه اینطوره جدی فکر کن راجب موندن باهاش

نمیخواست تازه بگه زورش کردم گفتم بگو مشکل چیه گفت نمیخام در مورد این چیزا باهات بحث کنم.

گفتم رفتار من ایرادی نداشت

آخه میدونی من حس نمیکنم اینجا خونمه یعنی حس نمیکنم خانوم خونه ام چون نیستم که خودمو زنش نمیدونم که. بخاطر اون کسی هم میاد حس نمیکنم که میزبانم کلا حس بدیه

دلم فقط آرامش میخواد... 
نمیخواست تازه بگه زورش کردم گفتم بگو مشکل چیه گفت نمیخام در مورد این چیزا باهات بحث کنم. گفتم رفتار ...

چرا زودتر ازدواج نمیکنین؟

2706