2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا میگن این بچه ها روده هاشون جذب ندارند .بردم طب سنتی میگه نافش باید جا بندازیم.تا الان که 16 ماهشه هر روز نافش و شکمش را چرب میکنم که کگرم باشه

کم وزنه فک میکردم بخاطر این قشیه است بدونم بچه های عادی همینجوری اند غصه نمیخورم 

همش فک میکنم بچم بخاطر الرزی جذب نداره

والا میگن این بچه ها روده هاشون جذب ندارند .بردم طب سنتی میگه نافش باید جا بندازیم.تا الان که 16 ماه ...

خب دکتر بردی اصلا؟

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
والا میگن این بچه ها روده هاشون جذب ندارند .بردم طب سنتی میگه نافش باید جا بندازیم.تا الان که 16 ماه ...

بنظرم عادیه پسرمنم ۱۸ماهشه همینطوره هرچی میخوره ۱۰دقیقه بعدخرابکاری میکنه

من خدارادارم به جبران هرانچه که ندارم 
2738

طبیعی نیست بنظرم

ببرش دکتر

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

یه چیزی میگم شاید به نظر مسخره بیاد و علمی نباشه ولی در عمل درسته 

وقتی پی پی می‌کنه دقت کن ببین اون غذایی هست که خورده یا غذای مثلا وعده های قبلی هست؟ به هر حال مشخص هست 

و اینکه چون شما از بچگی نافش رو چرب کردی معده ش گرم شده و خوب کار می‌کنه پس اینکار رو کمتر انجام بدی قطعا دفعات دسشوییش کمتر میشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
اره دیگه همون غذایی هست که خورده و گااهی وعده قبلی کمتر هم چرب میکنم خیلی فرقی نداره کلا هردو روده ...

عزیزم تو رو خدا درخواست دوستیمو قبول کن .منم مشهدی هستم.سه ساله بچه ام تحت نظر کیانی فر هست .بهتر نشد که هیچ بدتر هم شده

2706