2733
2739
1) کامران جزایری

2) سامیه موحد

3) ساکی

4) باریک بین

5) نخعی

6) پروین منصوری

7) فرح وکیل

8) سهیلا صدرزاده

9) ماندگار فر

10) رزمی نیا

11) شیدا شمس

12) نیلفروش زاده

...................

لطف کنید دلیل تایید یا رد کردن دکتر خاص رو بگید، حالا یا خودتون تجربه خوب یا بد داشتید و یا اطرافیانتون،

بعد از اینکه در مورد دکتر خاصی تصمیم گرفتیم و ویزیت شدیم، بیایم و صادقانه در مورد نتیجه اش بگیم

ممنوووووونم
مریم جون یکی از فامیلای خودن هم پیش شمس رفت و بقول شما معجزه کرد، اما تازه اول اسفند امسال وقت میده برای

سال دیگه، یه سری من رفتم مطبش بجای همین آشنام، شمس رفته بود مسافرت و به جای خودش دکتر دیگه ای رو

گذاشته بود، بدون اینکه بیمارانش خبر داشته باشن، راستش از این حرکتش خوشم نیومد، بنده خدا یه خانومی اومده بود

میگفت آخه خانوم دکتر خودش منو لیزر کرده، من که نمی تونم برم الان پیش دکتر دیگه معاینه بشم!!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نمیدونم سودا جان اما به نظر منم کارش درست نبوده شما اگه خواستی وقت بگیری حتما بگو میخوای خود خانم دکتر ویزیت تون کنه
یکی از پسرای فامیلمونم پیش دکتر نیلفروش زاده مو کاشته تقریبا 4 ساله من ندیدم اما شنیدم که راضیه اما برای پوست نمیدونم
اما اگه همه بیان تو تاپیک شرکت کنن تاپیک خوبی میشه
2728
من خودم و دوتا از دخترعموهام پیس شمس رفتیم من واسه لکه های صورتم همه میگن خیلی بهتر شدم دوباره اسفند وقت دکتر دارم دخترعموهام هم خیلی جوش داشتند خیلی خیلی خوب شدن من که راضی هستم
2738
مرسی خاله سارای عزیز

تو یکی از تاپیکا یکی از دوستان حرف قشنگی زده بود، نوشته بود هر دکتر پوستی برای یه کاری خوبه و در مورد باریک بین

گفته بودن کار لیزرش به نسبت کارای دیگه اش حرف نداره ، خوش اخلاقیش هم که مثل اینکه معروفش کرده

دکترای دیگه ای که رفته بودی هم خوب نبودن مامان سارا جان؟؟
مرضیه جون خوشحالم که نتیجه اش براتون راضی کننده بوده چون واقعا خیلیییییی سخته که بی فایده باشه،

شمس شنیدم بد اخلاقه، درسته؟؟

من 8 آذر رفتم مطبش که مسافرت بود، خاطرت هست؟؟
منشیش اون موقع یه پسر جوون بود، خوشحالم که برات جواب داده، من خیلییییییی تو ذوقم خورد حالا شاید چون بار اولم

بود انتظارشو نداشتم، نمیدونم، فعلا گزینه اولم کامران جزایری هست چون مسیرش برام راحتتره البته اگه دکتر تاپی

باشه میرم، تحقیق کردم همه گفتن دکتر عالی هست، فعلا چند روزی صبر میکنم ببینم دوستان چی میگن، بعد

تصمیم میگیرم
2706