2737
2739
عنوان

کمک مهدکودکی به یک مادر دست تنها

174 بازدید | 7 پست
سلام بچه ها من میخوام پسرم رو که ۳سال داره بذارم مهد کودک،که به امید خدا برم سرکار محل کارم تقاطع نواب و توحیده و محل زندگیم اذربایجان. خانوم های شاغل بهم بگید نزدیک محل کارم باشه بهتره یا محل زندگیم مجبورم به خاطر کارم پسرم رو ۱۱ تا ۶بذارم مهد میخوام در این مورد تجربیاتتون رو بگید.توروخدا دریغ نکنید خیلی استرس دارم خیلی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
مثلا اگه باباش میتونه زودتذ بیاد دنبالش خوب نزدیک خونه بهتره چون بچه تو راه ازیت نمیشه ولی اگر ن همش با خودته نزدیک محل کار بهتره چون اگع ی وقت جایی هم بخوای بری از اونجا برش میداری و راحت میری دیگه نمیخواد تا خونه بیای بعد بری
اندکی صبررر سحر نزدیک است
مثلا اگه باباش میتونه زودتذ بیاد دنبالش خوب نزدیک خونه بهتره چون بچه تو راه ازیت نمیشه ولی اگر ن همش با خودته نزدیک محل کار بهتره چون اگع ی وقت جایی هم بخوای بری از اونجا برش میداری و راحت میری دیگه نمیخواد تا خونه بیای بعد بری
بعدم عزیزم باید ببینی با این تایم کدوم مهد قبول میکنه نزدیک سر کار یا خونه چون اکثرا تا 5 هستن و بعد از ظهرا تایم خواب و نهایت سی دی دیدن بچه هاس و اموزش ندارن و اموزشاشون از صبح تا 11 یا 12 هست
2740