2733
2739
عنوان

پاسخ به سوالات پوست و موی شما.....

42323 بازدید | 1306 پست
سلام خانومای گل. دیدم خانوما تاپیک زیاد میزنن برای مشکلات پوست و مو و سوال دارن.. یک سری تاپیک هم که فقط جنبه تبلیغ کرمها و رهای دروغین رو داره... بنابراین تصمیم گرفتم تاپیکی بزنم که اطلاعاتم رو در اختیارتون بزار. هرروز سر میزنم و به سوالات پاسخ میدم. هیچ داروی خوراکی معرفی نمیکنم ولی کرم و پماد...میگم بهتون. اگر جواب سوالی رو ندونستم براتون میپرسم. شاد باشید
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻛﻪ ﻫﺴﺘﻲ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام مینا جان. به عنوان بهترین ضد چروک facedoux رو بهتون معرفی میکنم کرم های خوبی هستن.و مرطوب کننده های روزانه خوبی هم داره,قیمتشم خوبه. برای شب و آب رسانم دکترزیلا و Donse خوبن
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻛﻪ ﻫﺴﺘﻲ....
2740
بهناز عزیز این شرکت تحت لیسانس یک شرکت سویدی هست که با مجوز در ایران فعاله,خیالت راحت مطمین و موثره, من خودم پیگمازومش رو استفاده کردم خیلی خوبه, 20 تومن هست حدودا
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻛﻪ ﻫﺴﺘﻲ....
دنیز عزیزم. اول اینکه اگر دستکاری نکنید عفونت نمیکنن و خود به خود بیرون میان اما برای پیشگیری ازین حالت, اول بهتر از همه وسایل شیو,استفاده از تیغ های مخصوص بانوان و تیغ تیز هست کند بودن تشدید میکنه, بعد موهارو در جهت رویش اصلاح کنید نه خلاف جهت( با هر وسیله ای در جت اصلاح کن) بعد اینکه وسیله اصلاح رو فقط یکبار رو موضع بکش چند بار کشیدن هم بده,قبلش از مرطوب کننده استفاده کن, و البته بزار موها کمی بلند بشن بعد اصلاح کن, اگر عفونی,شده حتما به دکتر مراجعه کن,چون باید ضدعفونی کننده موضعی و انتی بیوتیک تجویز بشه,اگر لازم باشه لایه برداری, و نهایتا حذف کلی مو با لیزر. اگرم عفونی نیستن و ازار دهنده هستن فقط از موچین استیریل استفاده کن تا خارج بشن
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻛﻪ ﻫﺴﺘﻲ....
سلام من 30سالمه یعنی30شهریورمیشم30توپیشونیم یک خط کوچیک افتاده خیلی دوست دارم ازضدچروک استفاده کنم اما نمیدونم چه مارکی رفتم داروخونه یه کرم معرفی کرد80هزارتومن امااگه قرارباشه همیشه استفاده کنم خیلی هزینم میره بالا میتونی بگی چی بگیرم پوستم مختلطه وحساس
نیکه جان سوال دارم هستی
طلاااااهای دست دوم که با نووووو هیچ فرقی ندارن ...خودت بیا ببین میفهمی.با فقط گرمی 5 هزار تومن بیشتر از قیمت روز طلا.........http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1065440&PageNumber=1] [smiley]l/l_45.gif[/smiley]برای خرید زعفرون درجه 1 صادراتی بیا اینجا
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=782486 شماره تماس 09153622055 ......شماره ت ل گ ر ا م09153622055
2706