2733
2739
من میخوام بعد از چند سال دوری از کتاب و درس دوباره کنکور بدم میخواستم سی دیهای کنکور آسان است رو تهیه کنم میخواستمم بدونم کسی میدونه این سی دی ها خوبه یا نه برای فیزیک و ریاضی
مهم این نیست که آدمای زیادی دورمون باشن....فقط کافیه همین چندتایی که هستن آدم باشن

فروش مطابق کنکوریهای ۹۷

تازه ۴روزه خریدمش ولی بخاطراینکه استخدامی قبول شدم وقت ندارم استفاده اش کنم شامل تدریس تصویری کامل وجدیدترین ورژن زمستان مطابق تغییرات اخرین کتب درسی شامل همه دروس بصورت کاملااورجینال ازروش تست زنی ،جمع بندی و۸۰۰تست احتمالی وحل سوالات کنکوربهترین اساتیدتهران قیمت اصلیش ۲۵میلیون هستش وپک همراهش تمامی کتب تستی برندبازارازهمه انتشارات مطابق بااخرین تغییرات کتابهادرهمه دروس همه جلداشودارم الگو. ای کیوو... کامل وجامع هست حتی دوردنیام دارم قیمت اصلی کتابا۲میلیون و۸۰۰هزارتومانه ‌‌‌‌..  وقت داریدباتخفیف کلشوهردوتاپک روروی هم ۲۰میلیون میفروشم مقطوع لطفاچونه نزنیدنو نووکل پکیج روکامل ویکجامیفروشم نه تک درس نه چنددرس همه باهم.  همه پک مو دکترناصریگانه متخصص مغزواعصاب تاییدکرده به اولین نفری که بخوادتقدیمش میکنم لطفابرای خریدفقط وفقط بتلگرام mahdi2389مراجعه کنیدپاسخگوم هرکسی زودتربخردش بهش هدیه جزوات تمام دروس بچه های شهیدبهشتی همراه برنامه عیدرومیدم میتونیدبادوستاتون شریکی بخریدواقعاعالین اگروقت داشتم خودم میخوندم هرکس خواست زودتراعلام کنه فقط پی وی... یاعلی