2733
2734
عنوان

واکسن 4 ماهگی ، خیلی تب میاره ؟

9201 بازدید | 14 پست
سلام . 9 آبان باید دخترمو ببرم مر کز بهداشت واکسن 4 ماهگیشو بزنن . از اونطرف 10 آبان مسافرت از پیش تعیین شده دارم که نمی تونیم نریم . می خواستم بپرسم واکسنشو بزنن خیلی تب می کنه ؟؟؟ جوری که مجبور شیم مسافرت رو کنسلش کنیم ؟
دخمل ناز من 9 تیر 93 به دنیا اومد .خدا جونم خودت همیشه مواظب روشا جونی من باش .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم پسرر من برا هیچ کدوم از واکسن هاش اصلا تب نکرد دیروز هم واکسن 6 ماهگیش رو زدم ولی خدارو شکر اصلا اذیت نشد 4 ماهگی هم خیلی خوب بود اصلا تب نکرد و بی قرار نبود
سید کوچولوم محمد یاسینم 25 اسفند ماه سال 1392 زمینی شد

خدایا شکرت❀◕ ‿ ◕❀
2738
آخی ! آره باران جون بیقراری که می کنن فقط توی بغل آروم میشن . نمی دونم چه کار کنم ؟ شاید مجبور شیم نریم .
افسون جون انشاا... که نه تب می کنه و نه بی قراری کوچولوی نازت می تونی از مرکز بهداشت بپرسی که اگه امکان داره بعداز مسافرت براش واکسن بزنی

خدایا شکرت❀◕ ‿ ◕❀
من برا واکسن دوماهگی پسرم مسئول واکسیناسیون نبود حدوداً سه روز دیرتر براش واکسن رو زدم و کفتند تا 15 روز اشکال نداره دیرتر شه ولی بازم سوال کن انشاا... به سلامتی واکسنشو می زنی

خدایا شکرت❀◕ ‿ ◕❀
باران جون شوهرم هم میگه بذار برگشتیم . من می گم نکنه باید سر وقتش حتماً باشه . باید برم ازشون بپرسم تا خیالم راحت شه .
2706