2737
2739
.
پسرم هر جور که باشی بدون مامان عاشقانه دوست داره خنگ باشی یا باهوش زشت باشی یا خوشکل شیطون باشی یا اروم دوست دارم دوست دارم دوست دارم .
منم رفتم مشهد میخوام برم میشه لطفا آدرس دقیق و بگید و ساعت ناهار؟؟
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم هایی که تشریف بردید میشه بگید قیمت غذاها به چه صورت یک پرس شیشلیک چقدر در می یاد ایا همراه با سوپ سالاد یا برای اون باید هزینه جدا بدیم من نزدیک 20 نفر مهمون دارم و دنبال یک رستوران خوب هستم ممنون میشم کمک کنید
پسرم هر جور که باشی بدون مامان عاشقانه دوست داره خنگ باشی یا باهوش زشت باشی یا خوشکل شیطون باشی یا اروم دوست دارم دوست دارم دوست دارم .
2742
شیشلیک نداره پسران کریم . من دو روز پیش اونجابودم . چلو گوشت و چلو ماهیچه و سوپ و مرغ سرخ کرده داره . چلو ماهیچه اش پرسی 45 تومنه . سوپ و سالاد هم هرکدوم هزینه اش جداست
خداوند به من نزدیکترین است
و همیشه حامی من