2733
2739

سلام.

لطفا راهنماییم کنین از کجا و چجوری باید شروع کنم.حال توضیح ندارم ولی بدونین اهل کار و تلاش نیس پدر و مادرشم پشتشن میگن کار نکرد ما خوراکتونو میدیم هیشکی از گشنگی نمرده میگم همه چی خورد و خوراک نیس خیلی چیزای دیگه هست میگن کوتاه بیا نخر نپوش.کرونا هست بره کرونا میگیره بچمون. 14سال الکی از سالای زندگیمو هدر دادم.بعد از اینم  بمونم یعنی حماقت کردم حتی فامیلای خودشونم میگن جدا شو تا کی تحمل میکنی.

مهریه برام مهم نیس بگیرم با نه.فقط دخترم میخوام. نه سال تموم کرده نمیدونم میدنش بمن یا نه.لازمه اقدام کنم کنم براش؟

فقط میخوام زود تموم شه خودش حاضر به طلاق نیس.بگین از کجا شروع کنم.پول وکیلم ندارم خودم باید اقدام کنم

تلاش کن،طلاش کن!

سلام من یه تاپیک خونده بودم تاریخشو نگا کردم دیدم سال ۹۳ اومدم ببینم تو الان جداشدی یا نه بعد تاریخ ۱۴۰۰دیدم که تو همچنان تو فکر جداشدنی. نگاه کن بنطرت سال ۹۳ جدامیشدی شرایطت بهتر بود یا الان؟چندسال دیگه هم همینه . من خودم ۳۱سالمه ۶ماه که ازدواج کردم نه کار دارم نه سرپناه نه شوهرم چیزی دارم ک من بعنوان مهریه بگیرم ازش یه پدرمادر پیردارم که الان خونشون قهرم حتی عذای سیر هم ندارن که بخورم اوتقد من خودمو مجبورمیکنم در روز فقط یک وعده غذا بخورم چون میگم اونا ندارن اما بازم میخام جداشم فقط بخاطر اینکه چندسال دیگ پشیمون نشم ک چرا جدانشدم و البته خونواده به زور میخان منو برگردونن باشوهرم. و دعا کن ک بتونم از پسشون بربیام

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولادالحسین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من یه تاپیک خونده بودم تاریخشو نگا کردم دیدم سال ۹۳ اومدم ببینم تو الان جداشدی یا نه بعد تاریخ ...

من مشکلم دخترمه با اینکه میدونه همسرمو دوس ندارم و اصلن تفاهم نداریم  وقتی حرف رفتن میزنم میگه نمیشه بابا رو هم ببریم.

از طرفی همسرم میگه برو ولی جهازتو نبر بذار من بسته بندی میکنم میفرستم میگه خودت ببری دق میکنم.منم راستش نمیتونم اطمینان کنم همه چی رو می‌فرسته.شهرامونم از هم دوره.چیزیم نداره که شکایت کنم بخاطرش.

فک میکنه با اینکارم منصرف میشم همش بهش میگم ازت متنفرم ازت چندشم میشه ولی باور نمیکنه هنوز امیدوار ولی من تصمیم گرفتم جداشم.هر روزم بیشتر ازش دور میشم

دوماه پیش بینیمو عمل کردم جای ملاحظه و مراقبت از عمد اعصابمو خرد میکرد همش تو خونه دعوا راه مینداخت و گریمو درمیاورد.تعادل روانی نداره.احساس میکنم دو قطبیه.ناراحت بود که با پول خودم بینیمو عمل کردم انتظار داشت پول بدم به اون.

شماهم یه کار پیدا کن سربار نشی و کمک خرجشون باشی.اینجوری زیاد بهت فشار نمیارن.

بگو برم چند سال دیگه با یه بچه برگردم که سرنوشتش نامعلومه؟کسی که از الان کار درست و حسابی نداره در آینده هم چیزی نمیشه.

من چنبار رفتم مشاور همشون گفتن جدا شو اشتباه کردم موندم.خانوادم قبلا میگفتن زندگیتو بکن ولی الان تصمیم گذاشتن بعهده خودم چون ذات واقعی شونو دیدن.

برام دعا کن

تلاش کن،طلاش کن!
2728