2737
2734
عنوان

یعنی ممکنه؟

447 بازدید | 18 پست
چند بار تو تاپیکا راجع به رژیم شوک شنیدم.خیلی وسوسه شدم بگیرم.به همسر هم گفتم گفت منم میگیرم باهات.خیلی ذوق دارم ولی تا آخر هفته مهمون دارم.از شنبه میخوام شروع کنم
اگه نمیتونیم آدم باشیم......سعی که میتونیم بکنیم.......
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
وای من روز اول گرفتم دیگه نتونستم تخم مرغش افتضاحه تازه من از تخم مرغ بدم نمیومد حالا اوناییکه از تخم مرغ ابپز خوششون نمیاد عمرا بتونن بگیرن
دنیا تویی...تاابد به ساز دنیایم می رقصم؛مسیحا پسرک بهاری من،همیشه بخند♥♡♥
2740
صبح تاشتا یه لیوان آب و 2 قاشق آب لیمو سه روز اول هر وعده 3 تا تخم مرغ و خیار و گوجه و سبزی و کاهو هر روز 8 لیوان آب چای بدون قند آزاده 3 روز دوم به اندازه تخم مرغا سیب زمینی پخته 3 روز سوم سینه مرغ آب پز یک عدد در 3 وعده خورده بشه با ورزش و پیاده روی
اگه نمیتونیم آدم باشیم......سعی که میتونیم بکنیم.......
صبح تاشتا یه لیوان آب و 2 قاشق آب لیمو سه روز اول هر وعده 3 تا تخم مرغ و خیار و گوجه و سبزی و کاهو هر روز 8 لیوان آب چای بدون قند آزاده 3 روز دوم به اندازه تخم مرغا سیب زمینی پخته 3 روز سوم سینه مرغ آب پز یک عدد در 3 وعده خورده بشه با ورزش و پیاده روی این رژیم برای چاقیه یا برای لاغری؟!
Far over the misty mountains cold (در آن سوی کوهستان مه آلود و سرد) ..... To dungeons deep and caverns old (به سوی دخمه های عمیق و غار های کهن رهسپاریم) ..... We must away ere break of day (ما باید پیش از دمیدن صبح دست بکار شویم ) ..... To find our long forgotten gold (تا ارزش های بزرگ و فراموش شده ی خود را پیدا کنیم.)
2706