2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از دست خواهر شوهر من سه ساله از دستشون میکشم دق کردم به خدا به خونشون تشنم شوهرمو خانوادش پدر منو درآوردن این سه ساله ولی دریغ که یه بار به خاطر من به خانوادش بگه رو چشت ابروئه. چند روز پیش خواهر عوضیش زنگ زده به گوشیش من ورداشتم گوشی رو داده به پسره 6 سالش که بگو با دایی کار دارم من ناراحت شدم بهم بر خورد شوهرم یه ربع با خواهرش بگو بخند و قطع کرد فهمید من ناراحت شدم 4 روزه یه کلمه با من حرف نمیزنه جاشم جدا کرده
فرشته کوچک من زمینی شد و قلبش در حال تپیدن است. قسمتتون الهی
2740
وای من نمیتونم عادت کنم اگه من کوچکترین حرکتی بکنم که فکر کنه از خانوادش حرمتی کم شده کلی سرکوفت میزنه و قهر ولی وقتی اونا هر غلطی میکنن فدای سرشونه
عزیزم من هم یعنی اکثر خانمها این مشکلو دارن که شوهرشون نمی خواد بپذیره خانوادشون مشکل دارن
الفان جان اصلا اعتراضی به شوهرت نکن که ادم بد قصه بشی ولی حال خانواده شوهرتو بگیر بهشون بی محلی کن
جلوی شوهرت از خانواده اش بد نگو که نتیجه عکس داره شوهرت بیشتر می چسبه به اونا ولی وقتی نبود به خانواده اش بی محلی کن البته اگه خیلی بدن
هر که از خدا پروا کند خداوند راه خروج از مشکلات و گناهان را برای او فراهم کند و از جایی که گمان نمی برد روزیش دهد و هر کس بر خدا توکل کند خدا برای او کافی است خداوند به ثمر رساننده امر خویش است و برای هر چیزی قدری نهاده است
دارم میترکم به خدا خواهر بی شعورش هر چی دلش خواست پشت تلفن به من گفت پشت بندش شوهرم گفت اختلاف شما به من ربطی نداره واسه خودش باهاش رابطه داشت بعد گیر نه نه باباش که اون بزرگتره پاشو برو آشتی منو بردن اونجا یه کلمه باهام حرف نزده از اون به بعد جایی میبینمش سلام میکنم محل نمیزاره باز شوهرم میگه به من ربطی نداره حاظرم نمیشه خونمون بیاد التماس میخواد اون وقت شوهرم به خاطر این عوضی 4 روزه منو سگ محل میکنه خدا بکشتش
هیچی نگم حالم بد میشه از رابطه هاشون اینقدر شورشو در میارن آدم دق کنه تا وقتی با اونا زندگی میکرد ازشون فراری بود از وقتی منو گرفته شده خیرو ریخته سرشون جلو خودش تا اونجا که جا داره بی حرمتی میکنن عین لال هیچی نمیگه
یه جمله جالب از یه کاربر دیدم وصف حالم بود
احترام گذاشتن به بعضی ها مثل تکون دادن پارچه قرمز جلوی گاوه
اگه بی فرهنگ و بی شعورن بهشون محل نده
رابطت رو با شوهرت خوب خوب کن نذار اونا به هدفشون که دعوا بین تو و شوهرته برسن
هر که از خدا پروا کند خداوند راه خروج از مشکلات و گناهان را برای او فراهم کند و از جایی که گمان نمی برد روزیش دهد و هر کس بر خدا توکل کند خدا برای او کافی است خداوند به ثمر رساننده امر خویش است و برای هر چیزی قدری نهاده است
تو صحبتهای خودت و شوشو اصلا از خانواده اش گلایه نکنو اصلا هم خانواده خودت و شوشو را مقایسه نکن و راجع بهش با شوشو حرفی نزن چون اینا حساسیت اوتا بیشتر میکنه و بیشتر از خانواده اش طرفداری میکنه حتی اگه مطمئن باشه رفتارشون اشتباهه!!!
💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706