2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا لعنت کنه هر کسی ک به ادم تهمت میزنه و در موردش فکر بد میکنه

خدا بدترین مرگ دنیا رو نصیبشون کنه

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
2731
خدا لعنت کنه هر کسی ک به ادم تهمت میزنه و در موردش فکر بد میکنه خدا بدترین مرگ دنیا رو نصیبشون کنه

خیلی حالم بده اجی از دیشب تا حالا لب به غذا هم نزدم همش کارم شده گریه😭😭😭

خدا لعنت کنه هر کسی ک به ادم تهمت میزنه و در موردش فکر بد میکنه خدا بدترین مرگ دنیا رو نصیبشون کنه

نه مرگ نه... چون میمیره راحت میشه... اتفاقا باید زند ه بمونن و عذاب بکشن اونم از طریق فرزندانشون... بدترین درد درد فرزنده 

خیلی حالم بده اجی از دیشب تا حالا لب به غذا هم نزدم همش کارم شده گریه😭😭😭

حق داری

کاملا میدونم چی میگی

درکت میکنم از عمق وجودم

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
نه مرگ نه... چون میمیره راحت میشه... اتفاقا باید زند ه بمونن و عذاب بکشن اونم از طریق فرزندانشون... ...

نه عزیزم خدا نکنه ک هیچ بچه ای جور گناه پدر و مادرو بکشه

هیچ وقت اینجورب دعا نکن

اتفاقا بعصیا هستن به ندی بیماری میکشن ک تمه برای مردنش دیت به دعا  برمیدارن