2733
2739
دیروز رفته بودم پارک برای پیاده روی ساعت 6 صبح من موقع ورزش از این اهنگ های ملایم ورزشی میزارم وبا اهنگ ورزش میکنم اصلا هم غیر مجاز نیست همش مجازه بعد یه خانومی دیدم داشت با یه خانم دیگه پچ پچ میکرد تا منو دیدن صحبتشونو قطع کردن بعد من ادامه دادم دیدم اومد طرف من به من میگه خانم درست نیست دنبال یه خانم اهنگ باشه موجب جلب توجه گار گرای پار ک میشه منم گفتم خانم خب بشه تا کی پا رو دل خودمون بزاریم وباهاش بحث کردم ولی واقعا حالم بد شد که چرا اخه همش به ما گیر میدن اخه 6 صبح موقع ورزش هم باید گیر بدن بخدا از این مملکت خسته شدم شده گیر بازار
ساکنان دریا پس از مدتی صدای موج را نمیشنوند... چه تلخ است قصه عادت!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو کاری رو که به نظر خودت درسته انجام بده. چی کار به حرف مردم داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هرکاری بکنی یه چیزی میگن.
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2742
بعضی ها چه فضولن.من باشم 100سال دیگه نمیرم به کسی این حرفو بزنم.شانسم نداریم یه مشت هم میخوریم
از فردا باند ببر با خودت ولوم بدهبه کسی چه واااااااااااااااااااااااااااا
همیشه دلیل شادی کسی باش نه شریک شادی او همیشه شریک غم کسی باش نه دلیل غم او
2740
اتفاقا همین نیم ساعت پیش بحثشو با همکارها داشتیم
منظورم نسل سوخته بودنه
در مورد اینکه اصلاح نمی تونستیم بکنیم
مانتو رنگ روشن به هیچ عنوان
نامزد شدیم باید در داخل چهارچوب خاصی نامزد جون رو می دیدیم
بلند نمی خندیدم
موهامون تو باید می شد و.....
سخت است وقتی از شدت بغض گلو درد بگیری و همه بگویند لباس گرم بپوش!!!
واااای یعنی میخوام این زنای اشغالی که تو هر کتر دخالت میکمنن رو وسط جرررررررررررررررررررررر بدم کثافتا ..... الان تو خیلی از پارکا خود پارک موزیک میذاره .. میگفتی خودتونو یادتون نمیاد با مینی ژوب تو خیابون قر میدادید حالا چشتون زده بیرون واسه یه اهنگ!!!!!!!!!!!!!
به موضوعی که عنوان کردی ربط نداشت
ولی اینو قبول دارم که دهه 60 کلا مظلوم واقع شده
دلم میخاست یه دهه 70 ای جات بود تا میگفتم خانمه رو چیکار میکرد:)
آدرس سایت فروشگاه گل اندام : http://golandam.net/ فروش انواع لباس خواب و لباس زیر برندهای معروف و اصل ترکیه : NBB / YENIINCHI / X-LAYDY / BELLADONNA . آدرس کلوپ : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=18606
2706