2737
2734
عنوان

شوهرم كرونا گرفته

8194 بازدید | 53 پست

سلام شوهرم كرونا گرفته توروخدا راهنماييم كنيد 

دو تا بچه دارم يه ده ساله و يه دو ساله 

مجبورم خونه بمونم بچه هام هم ترسيدم بفرستم

گفتم نكنه ناقل باشن 

حالا چ چيزايي رو تو خونه رعايت كنيم 

چقدر فاصله با باباش رعايت بشه 

از نظر تغذيه و دارو گياهي 

هر چي ب ذهنتون ميرسه و تجربه ش رو داريد لطفا بگين 

خدا خيرتون بده ممنونم 

باید برن‌متخصص ریه و سی تی اسکن بگیرن ک زودتر جمع بشه بساط بیماریشکن من کرونا دارم و تاونرفتم‌متخصص نفس نمیتونستم بکشم

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

شربت آلرگارد هم خوبه اگر ریه درگیر نباشه و ویتامین سی و دی و پاور فیت گلاب اویشن 

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘

دمنوش اویشن.....ابلیموعسل.....خودتم خاستی به اقات رسیدگی کنی بایدماسگ ودستکش بزنی اقاتم تواتاق دورازشماهاباشه حتی دسشویی هم رفت پشت سرش بایدبری همع جاروضدعفونی کنی

دل مرنجان که زهردل به خداراهی است❤

ظرف قاشق لیوان همسرتو از الان انتخاب کن و جداش کن

اگ دسشویی و حمام مشترک استفاده میکنی بعد رفتنش ضدعفونی کن 

یکی از اتاق هارو بهش بدین 

بچه هاتون ماسک بزنن و کلا سمت پدرشون نرن

شما هم هرچی دادی ترجیحا درو باز کن دم در بذار همسرت برداره

گاهی پنجره رو باز کنه خودش ک هوای اتاق عوض شه

ی کیسه کنارش بذار ک دستمال و اینا رو بندازه توش اخرشم با دستکش بردار اونو ببر بسوزون

بنظرم  سطل اشغال چون رفتگری کسی میاد دس میزنه الوده میشه

مایعات بهشون بده

اب جوش ک ریختی تو لیوان یکم ولرم شد دارچین زنجفیل با عسل بریزی تو اب شربت بشه بدی بهشون

همینا ب ذهنم رسید:)

مركبات با اون   قسمت پوست سفيدش ،ويتامين سي  گوجه كبابي  نميدونم چي داره كه ميگن عاليه برا كرونا 

لبنيات هم نخورن اتاق همسرت رو جداكن با ماسك باش كنارش 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2738

يك روز كمي گلوش درد گرفت 

روز بعد كتف سمت چپ و پاي سمت چپش درد گرفت 

خوابش ميومد نميتونست بخوابه صورتش ورم داشت مثل وقتي ك از خواب بيدار شي 

از روز سوم روزي دوبار خيلي كم تبش ميورد ك با يه بار دارو خوردن رفع ميشد تا س روز ب همين صورت 

و سرفه تك تك ك ميگفت از خارش گلومه 

روز چهارم سر درد شديد رفت دكتر احتمال دادن و سروم زد درداش تموم شد 

و تستش مثبت شد 

بعد از اين دردي نداشت و نداره 

فق از ديشب كمي گلوش درد ميكنه و خيلييي كم شايد روزي دو تا س بار سرفه كنه 

حالا امروز منم گلوم درد ميكنه 

خيلي ميترسم ب خاطر بچه هام 

رعايت ميكنيم اما بار ميترسم 

ظرف قاشق لیوان همسرتو از الان انتخاب کن و جداش کن اگ دسشویی و حمام مشترک استفاده میکنی بعد رفتنش ضد ...

چقد وحشتناك راهنمايي كردي ؛ خيلي شلوغ كردين ؛ وقتي تو ي خونن همه ميگيرن و وقتي حالشون خداروشكر خوبه يعني خفيفه ؛ نترسون ؛ اينجور ك شما توضيح دادي من خسته و كلافه شدم چ برسه ب استارتر ك الان از نظر روحيم داغونه 

اول از همه ی نفس عمیق بکش اصلا هم نترس به ایشون هم استرس وارد نکن

بعد انتقالشون بده به یک اتاق اصلا هم هیچکدومتون وارد نشین غذا و دارو رو بزار پشت در بردارن 

بعد هم داخل نت پر از داروی گیاهی هست ولی تجربه خودم شیر و نشاسته عالیه و دم کرده پونه و اویشن

تیکر یک سالگی عشقم😍دختر نازم😘
2706