2733
2734
حسلام دخترم باید ازمایش خون بده یه ازمایشگاه خوب میخوام کع خونگیری رو خوب انجام بده میترسم نتونن رگش رو.پیدا کنن زود.
ازمایشگاه زند عزیزم تو کریمخان خیلی خوب خون میگیرن از بچه مخصوصا
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
خیابان کریم خان زند، نبش خیابان استاد نجات الهی
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خواهش میکنم
پاتولوژی مرکزی.... بالاتر از پارک وی تو ولیعصر
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2740
ازمایشگاه سعید تو خیابان پاسداران بگو خانم بیگی بگیره براش .بیمارستان میلاد اقای مهدوی
متخصص رگ گیری نوزاد و کودکانن
با شروع هر صبح فکر کن تازه بدنیا آمده ای، مهربان باش و دوست بدار، شاید فردایی نباشد.
به نظر من هم مرکزی خوبه ولیعصر پارک وی و ازمایشگاه مسعود بلوار میرداماد نرسیده به ولیعصر این دوتا بخش خونگیری مخصوص کودکان دارن وپرسنل کودکانشون بابزرگا فرق داره واز معتبرترین ازمایشگاههای تهران هستند

سلام آزمایشگاه نامدار تخصصشون خون گیری از کودکانه. پرسنل خیلی صمیمی و خوش اخلاق ه داره. توی سالن انتظار هم کلی وسیله برای بچه ها دارن که میتونن نقاشی بکشن, بازی کنن و سرگرم بشن. خون گیریشون هم حرف نداره. ادرس و تلفنشون هم اینه :

. آدرس و تلفنش هم هست یوسف آباد, فتحی شقاقی غربی, بین میدان سلماس و خیابان کاج , 88638765

سلام آزمایشگاه نامدار تخصصشون خون گیری از کودکانه. پرسنل خیلی صمیمی و خوش اخلاق ه داره. توی سالن انتظار هم کلی وسیله برای بچه ها دارن که میتونن نقاشی بکشن, بازی کنن و سرگرم بشن. خون گیریشون هم حرف نداره. ادرس و تلفنشون هم اینه :

. آدرس و تلفنش هم هست یوسف آباد, فتحی شقاقی غربی, بین میدان سلماس و خیابان کاج , 88638765

2706