2737
2739
سلام بچه ها
من ٢تا سقط توهفته ٢١و ١٩ داشتم به علت پاره شدن کیسه اب و ١سقط تو هفته ٦به علت خونریزی داشتم
من نروژ زندگی میکنم متاسفانه با وجود امکاناتی که دارن دکترای خیلی بیخیالی دارن قانون نروژ اینطوری که زیر ٣تا سقط اصلا اصلا هیچ گونه برسی برای علت سقط نمیکنن و خیلی خیلی تو این موارد جدی هستن
الان من ٣تا سقط دارم ولی با این وجود غیر از ازمایش خون تا حالا هیچ کار دیگه نکردن متاسفانه اینجا هر ازمایشی بگیرن جوابی بهت نمیدن فقط اگه مشکل جدی داشته باشی بهت میگن که همچین مشکلی داری باید این دارو مصرف کنی اگه نداشته باشی هم که هیجی حتی نمیگن هم که مشکلی نداری و سالمی راستی. حتی بهتون هم نمیگن چه ازمایشایی میگرن
ولی من میخوام خیلی جدی دنبال مشکل سقطم باشه حتی اکه شده با شکایت یا التماس و زاری مشکلم حل کنم ،
دوستایی که نینی هاشون بخاطر زایمان زودرس مخصوصا بخاطر پارکی کیسه اب از دست دادن خواهش میکنم که بگن دکتر چه ازمایشایی براشون گفته تا انجام بدن جوابی پیدا کردن ؟ اگه دوباره حامله شدن دکتر چه داروهایی براشون تجویز کرده
ممنون میشم جواب بدین
من اگه بدونم چه ازمایشایی باید انجام بدم هرجور شده دکتر راضی میکنم که ازمایشا رو انجام بده و جوابشو بهم بگه
راستی حتما داروهایی که استفاده کردین هم بهم بگین
دکترای نامرد اینجا میگن هیچ دارویی نیست که جلوی سقط رو بگیره هر چی من بهشون میگم که بابا تو کشورای دیگه چرا دارو هست اینجا نیست اخر سر دکتر گفت که نام داروهایی که میگی رو برام بیار. ٢هفته دیگه میخوام دوباره برم پیش دکتر. لطفا اگه اطلاعی دارین بهم بگین

من سقطی که تو هفته ٦داشتم اول خونریزی کم بو به دکتر و بیمارستان زنگ زدم کفتم خونریزی دارم گفتن ما کاری نمیتونم بکنیم هر جی گفتم دارویی هست که بدین میگفتن نداریم در صورتی که از نینی سایتی ها پرسیدم چند تا دارو بهم گفتن که کمک میکنه اما اونا میگفتن نداریم
عزیزم من یبار سقط کردم یکی از دلایل سقط غلظت خونه بار دوم که حامله شدم دکترم آسپرین بچه داد که غلظت خون رو کم میکنه و اگه دلیل سقط غلظت باشه جلوی سقط رو میگیره
هرگز از سمت جلو به یک گاو، از سمت عقب به یک اسب و از هیچ سمتی به یک احمق نزدیک نشوید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من شوهرم داروسازه ازش میپرسم برات اما الان خوابه یه دو ساعتی میخوابه احتمالا. بعدش اگه داروی خاص دیگه ای هم بود برات مینویسم همینجا
عزیزم من هفته ده سقط داشتم
هرگز از سمت جلو به یک گاو، از سمت عقب به یک اسب و از هیچ سمتی به یک احمق نزدیک نشوید
2738
برای جلوگیری از سقط امپول پروژسترون میزنن... که اسمش همون پرولوتون هست... من مالزی هستم یه بار هفته 6 سقط داشتم یارداری دوم این امپول رو بهم داد تا هفته 20 هفته ای یک دونه... اما من هنوز به درخواست خودم دارم تزریق میکنم...
CafeMom Tickers
فرمر جون به دکترم پروژسترون رو گفتم خودشم تایید کرد. ولی برکشت دارویی کرونه
خیلی دلم سوخت اخه به تو چه گرون یا ارزونی وظیفته که به مریظت بگی او تصمیم میگره چیکار کنه
2706