2733
2739
سلام دوستان من امروز هفته 20 ام و رفتم سونو یه سه بعدی و انومالی .اما دکتر برام ازمایش نداد .میشه لطفا بگید شماها ازمایش دادید یا نه ؟ اصلا چند مرحله و چه جوری غربالگری انجام دادید
خدایا میدونم هستی و میدونم حواست بهم هست اگه یه وقتایی یادم میره منو ببخش.دوست دارم مرسی به خاطر همه چیزایی که بهم دادی و میخوای بدی
خیلی از دکترها آز دوم رو نمیدن نگران نباش من سونوم رو دو بعدی دادم
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
یعنی جایه نگرانی نیست طبیعیه ؟؟/
خدایا میدونم هستی و میدونم حواست بهم هست اگه یه وقتایی یادم میره منو ببخش.دوست دارم مرسی به خاطر همه چیزایی که بهم دادی و میخوای بدی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله بعضی ها ببینن آز اول خوبه دومی رو نمیدن بعضی ها هم کلا آز رو میدن نگران نباش
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2742
من از عوارض سونو 3 بعدی میترسیدم و انجام ندادم دکترها هم الکی مینویسن .... اگه توی 2 بعدی مشکلی باشه و نتونن تشخیص بدن باید 3 بعدی بنویسن اما داره واسه همه عادی میشه سونو 3 بعدی
تصور کنید اگر قرار بود هر کس به اندازه دانش خود حرف بزند چه سکوتی بر دنیا حاکم می‌شد. (ناپلئون بناپارت)
من امروز بدون این که بدونم هم سونو یه سه بعدی دادم هم دو بعدی . اما خیالم راحت شد