2737
2739
عنوان

خانوم های کارمند و کار منزل

6393 بازدید | 130 پست
سلام بچه ها من قبل از اینکه بیام سر کار و ازدواج کنم چون مامانم کارمند بود همه کارای خونه را می کردم و برای همین هم دستپختم و نحوه خونه داریم مثل مامان ها شده ولی درست یک ماه بعد از اینکه عقد کردم اومدم سر کار توی یک شرکت حسابدار هستم و حجم کارم خیلی زیاده خونمون هم از محل کارم دوره و شوشو هم اصلا تو کارهای خونه کمک نمی کنه برای همین خونه ما همیشه به هم ریخته است و اکثرا من یا وقت نمی کنم یا جون اینکه شام و ناهار درست کنم را ندارم و مجبوریم یا حاضری بخوریم یا از بیرون بگیریم
دیگه خسته شدم دلم می خواهد خودم برای شوهرم غذا درست کنم دلم می خواهد خونمون همیشه مرتب باشه تازه فکر می کنم وقتی ما هنوز بچه هم نداریم اینجوریه وقتی بچه داربشیم چی میشه کمکم کنید می خوام بدونم شما چی کار می کنید آیا مشکل منو کسی داره چجوری با این مشکل کنار اومدین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم الان کار می کنم بچه هم دارم ساعت 5 تعطیل میشم تا برسم میشه 6 اولین کاری که می کنم شروع می کنم به آماده کردن غذا اگه قرار باشه برنج خیس کنم بعد من غذا رو تو زودپز درست می کنم که خیلی زمانم برا پختن هدر نره بعد وقتی عذا را اماده کردم می رم خونه رو مرتب می کنم البته خیلی وقتها شبها قبل از خواب خونه رو مرتب می کنم برای همین تقریبا به همه کارام میرسم
2728
سلام گلناز جون.. منم تمام شرایط تورو دارم بعلاوه اینکه 5 ماهه حامله هستم و تازه شوهرم هم فوق العاده شلخته است!!!
منم عذاب م یکشم و از وقتی باردار شدم و حالم همش بد میشه احساس میکنم اصلا زندگیم از روال عادی خارج شده..
محل کارم شرق تهرانه و خونه غرب تهرانه..
5 تا تاکسی عوض میکنم تا برسم و 5 تا تاکسی عوض میکنم تا برگردم! تازه خونواده شوهرم هم متوقع هستند و اصلا درک و شعور ندارن
خدا به همه ما صبر بده
سلام گلنازجون منم کارمندم تازه بچه هم دارم رسیدگی به درس وبردن انواع کلاس شوهرم هم دونوبت میره سرکارومجوعا 2 ساعت روزخونس دست به سیاه وسفیدم نمیزنه ومیگه من بیرون کارمیکنم اماهمیشه خونم مرتبه غذام به موقع میپزم چون دلم برای بچم میسوزه تازه اصلا عادت به حاضری نداره ولی حسابی ازسلامتی خودم مایه میزارم از6 صبح تا12 شب یک بند کاردارم و12 شب غش میکنم تازه شوهرم میگه توهم همیشه بخواب .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سلام منم کارمندم و دقیقاً مشکل تو رو دارم، ساعت 6:30 می رسم خونه، دیگه حال ندارم کار خونه کنم و شام درست کنم شوشو بیچاره چیزی نمی گه، من اگه از نظر مالی نیاز نداشتم هیچ وقت به کار کردن فکر هم نمی کردم
گلناز جان ...

منم گاهی سرم خیلی شلوغ میشه وواقعا سختم میشه ...

من نهار رو شبها درست میکنم معمولا ... و شام هم یه چیز سردستی وسبک میخوریم ... شده حتی با میوه هم سر میکنیم ... البته همسرم کم خوراکه و شکمو نیست و ایراد نمیگیره اصلا ... خودمم اگر باشه میخورم نباشه هم نمیخورم ... ظرفها هم سریععععععععععع میشورم میره پی کارش ..

یک بار درهفته هم خونه رو کاملا تمیز میکنم ... دیگه نیازی نیست تا هفته بعد ... جمعه ها مرتب میکنم یا پنج شنبه ها ...

صبحانه هم که جوشونده میخوریم همین ...

یکم کار خونه روتین و تکراریه اما سخت نگیر ... گاهی هم که واقعا خسته ام شوشو کباب میگیره ...

مگه چقدر خونتون به هم ریخته میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دو نفر که بیشتر نیستین؟
2740
سلام منم مشکل شما رو دارم تازه من یه بچه یک ساله هم دارم قبل از اینکه بچه دار بشیم شوهرم خیلی بهم کمک میکرد ولی از وقتی بچه دار شدیم تو خونه دست به سیاه و سفید نمیزنه من هم باید خونه داری بکنم هم بچه داری هم کار واقعا سخته ولی باید از اول از همه هرچی رو که برمیداری بزاری سرجاش وسایلی هم که شوهرت میپاچه رو به هیچ عنوان جمع نکن دست نخورده بزار بمونه اگرم گفت بگو هرکی وسایل شخصیشو خودش باید جمع کنه منم غذارو معمولا تو زودپز میپزم و پیازداغ آماده وسبزی آماده میگیرم وسعی کن یه جایی از خونتو اختصاص بدی برای مواقعی که اصلا وقت نداری وسایلی که خونه رو پاچیده کرده بریزی اونجا تا بعدا بهشون سروسامون بدی مثلا یه اتفاق اضافی یا یه کمد که هرکی میاد خونت ظاهرش تمیز باشه
اللـــهم عجل لولـــیک الفـــرج و العــــــافیه و النـــــــصر
بله دیگه مرده یه کار انجام می دن اونم کاری که براش ساخته شدن ولی ما زنها هم کار بیرون که واقعاً طاقت فرساست و هم کار خونه که خودش یه کاره!
بعد هم همه همه توقعی از ما دارن به همه زنگ بزنیم مهمومن دعوت کنیم تومهمونی ها کار کنیم خوب بچه دار یکنیم
کاش یه قانون وضع شه به خانه داری حقوق تعلق بگبره و زنها کار نکنن
منم کارمندم و ساعت کاریم تا4 وقتی میرسم خونه ساعت5 یا 5/30 اول از همه یه کم به خودم میرسم یه لیوان آب و کمی هم میوه. بعدمواد لازم برای شام رو آماده میکنم و شام رو میپزم. من هم اکثرا از زودپز استفاده میکنم. برنج رو هم خیس میکنم و بعد میرم سراغ کارهای دیگه مثل مرتب کردن خونه.همه اینها کلا1ساعت طول میکشه.یعنی تا ساعت 7 که همسرم میاد خونه من تقریبا همه کارهامو کردم و با هم میشینیم پای فارسی1ههههههههه.بیشتر وقتها هم همسرم بهم کمک میکنه مثل جمع کردن سفره و شستن ظرفها و کارهای دیگه
خدایا شکرت.
تازه همیشه شوهرم غر میزنه که من خیلی شلخته هستم و کار نمیکنم اعصابمو میریزه بهم مخصوصا بچه دار که آدم میشه دیگه برنامه زندگیش دست بچشه نه خودش و همش باید دنبال اون راه برم یا بغلش کنم که گریه نکنه واقعا که خسته کنندس
اللـــهم عجل لولـــیک الفـــرج و العــــــافیه و النـــــــصر
مامان آیدا مگه همه بخاطر اسم کارمن بودن میرن سرکار، مگه کارمند بودن کلاس داره من که فکر نمی کنم اینطوری باشه مطمئن باش غیر از 10 درصد خانوم ها که به خاط سرگرمی به قول شما کلاس اسمش میرند سرکار بقیه به درآمدشون احتیاج دارند وگرنه به نظر من سرکار رفتن یعنی بیچارگی
2706