2733
2739
سلام .پسر من یه عمل جراحی داره مخواستم ببینم بعد از به هوش امدن مشکلی دارند؟واینکه چقدر طول می کشه به هوش بیایند؟خطری تهدیدش نمی کنه؟خیلی میترسم .خواهش میکنم هر اطلاعاتی دارید بگید.
اخی طفلی
چند سالشه؟
اگه عمل بیضه باشه راحته
در دست قلم دارم از قلب بیان دارم از نزدیک نمی بینم از دور سلام دارم.

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی ! چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ! پیله ات را بگشا ، تو به اندازه یک دنیایی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پسرم 14ماهه است مجرای ادرارش باید عمل بشه دکترش گفت ممکنه یک ربع تا یک ساعت طول بکشه تو اتاق عمل مشخص میشه می ترسم بعدش تهوع یا سر گیجه داشته باشه حرفم که نمی تونه بزنه حتما خیلی اذیت میشه اول قرار بود همان 5 ماهگی عمل بشه ولی یه دکتراش گفت بعد از یکسالگی بهتره .از ترس می اندازم عقب ولی هر چی بزرگتر میشه سخت تره.فردا قرار ببرمش پیش یه اورولوژ تا نظر قطعی را بده تو رو خدا براش دعا کنید.فقط از بیهوشی می ترسم .
مهر مادری جان نترس تو فکر کن من یه 5 ماهه رو بردم عمل کردم خوب خیلی ضعیف تر از 14 ماهه است توکل به خدا کن انشالله که مشکلی نخواهد داشت . تازه پسر من 2 ماهگی هم یه عفونت گرفته بود 1 هفته بیمارستان بود. ولی خدا رو شکر بیهوشی اش مشکلی نداشت
Lilypie Maternity tickers
مهر مادری اصلا نترس پسر من هم مشکل تنگی مجرای ادرار داشت و در دو سالگی عملش کردن عملش نیم ساعت طول کشید و سریع هم بهوش آمد فقط قبل از عمل چیزی نده بخوره تا تهوع نداشته باشه بسپار بخدا ترست را به بچه منتقل نکن فقط پیش دکتر خوب ببر اگه مشکل تنگی داره خوب عمل نشه و بعد اون خوب مراقبت نشه ممکنه تنگی برگرده، حتما دستورات دکترش بعد عمل صحیح اجرا کن شاید بچه همکاری نکنه ولی به گریه و بی تابی اش توجه نکن اتشاالله خوب میشه عمل خیلی ساده ای هستش
سبحان ربی و بحمده و استغفر ربی و اتوب الیه
2740
منم پسرمو 2.5 ساله بود عمل کردم شکستگی آرنج داشت. بعد عمل هوشیار بود ولی خیلی لخت بود انگار بیهوشه ولی حرفاش نشون میداد که از همه چیز خبر داره نمیدونم بخاطر بیخوابی بود که کشیده بود یا استرس. البته من بعدا" فهمیدم که چقدر بهش استرس وارد شده وقتی که دستشو باز کردیم پین و از دستش در آوردن اومد خونه یه اسباب بازی خیلی سبک برداشت اومد بدو بدو پیش من گفت مامان ببین دستم خوب شده ببین اینو برداشتم! ( میتونست حتی به راحتی یه دستی هم برش داره حتی وقتی دستش بسته بود!) تازه من متوجه شدم چه فشاری به این بچه بوده:(((
پرستش جون .من اصفهانم فوق تخصص اورولوژی اطفال پیدا نکردم دیروز بردمش پیش اورولوژ در کمال ناباوری گفت احتیاج به عمل نداره در صورتی که دوتا جراح گفتند لازم داره حالا واقعا گیج شدم عصر می برمش یه اورولوژ دیگه ببینم چی میگه پسر من تنگی مجرا نداره . بعدا خبر می دهم.
سلام مجراش مشکل نداشت ولی اینگار قسمتشه که بیهوشی را بگیره بعداز کلی بررسی تازه معلوم شد یه فتق خقیف داره وباید عمل بشه .تورو خدا میبینید چه طور همه چیز به هم گره می خوره .دکترش کفت یا حالا عمل کن یا چون خفیف است می تونی تا دو سالگی صبر کنی؟اخه وزنشم کمه .دکترش گفت احتمالا یک ساعتی طول می کشه دیگه رسما دارم دیونه می شم .مامان ارتین تازه شدم مثل شما.نمی دانم چقدر درد داره؟عملش چه طوری ؟
2706