2733
2734
عنوان

از وقتی بیدار شدین چه کارها کردین

665 بازدید | 59 پست

من اول نی نیم شیر دادم پوشکش و با لباس هاش عوض کردم وخوابوندمش بعد ظرفا شستم گاز پاک کردم صبحونه اماده کردم بچه هام راهی مدرسه کردم یه دوش گرفتم لباس ها ریختم تو ماشین صبحونه خوردیم وشوهرم رفت سرکار الان هم گفتم تا نی نی خوابه منم یه کم اگه شد بخوابم تا ساعت ۱۱ اینا بلند بشم یه جارو بزنم و کتلت درست کنم برا ناهار 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دخترمو راهی مدرسه،کردم پسرمو عوض کردم و الان نشسته وسط پذیرایی داره گریه میکنه

اخی چرا گریه میکنه 

قران خوندم صبحانه اماده کردم خوردیم 

به نامزدم پیام دادم واسش صدقه گذاشتم و ....مث هر روز 

اومدم یه تاپیک سمی دیدم عصبی شدم

کاش نمیومدم سایت 

از فقر فرهنگی سردرد شدم سر صبح

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤

سلاااام

اتفاقا بیادت بودم

نی نی خوبه؟

من شیر دادم و شیر دادم و شیر دادم

پوشک و لباس نی نی عوض کردم و قطره دلدردش رو دادم

و صبحانه خوردم

بچه ها رو هم پدرشون راهی مدرسه کرده😄

در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2740

صبحونه همسروبعدبچه هارودادم اومدم یه جلسه   فعلابقیه حرف میزنن منم تونی نی سایت دورمیزنم

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

صبح که بیدارشدم یک دونه قرص لاغری خوردم 

اتو پرس و روشن کردم تا گرم میشد دست وصورتم و شستم 

لباسای بیرون همسرم و اتو کردم بعد دیگه داشت دیر میشد تند تند لباس پوشیدیم شوهرم صبونه رو ساندویچ کرد توماشین خوردم من و گذاشت ایستگاه مترو  الانم تو مترو میرم سرکار😑 

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
باریکلا زرنگ خانم  پسرمو راهی مدرسه کردم ی قهوه خوردم که خوابم نبره اما انرژی ندارم بلندشم سرا ...

نه بابا زرنگ کجا بود دیگه این کارها گردن مون هست پس هرچه زودتر انجام بدیم بهتره  😅😅😅

دوش گرفتم 

صبحونه آماده کردم‌

پسرمو فرستادم مدرسه 

همسرمم صبحونه دادم رفت سر کار 

الانم ماسک رو صورتم گذاشتم اومدم نینیسایت

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      

صبحونه برای دخترم عدسی درست کردم

رو بالشی ها رو ریختم ماشین

با همسرم صبحونه خوردیم 

ظرفهاشو شستم و وسایلمونو برداشتیم اومدیم سرکار

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!