2737
2734
عنوان

خیانت

60 بازدید | 4 پست

سلام من سه سال پیش با پسرخالم دویت شدم و بینمون محرمیت خوندیم دوتایی . متاسفانه همون اول نفر چندم رابطش بودم خیانتاشو دیدم یبار خیانت کردم . بعد یسال فهمید و قسم خوردم بزارم کنار و گذاشتم. ولی اون ادامه داد هزاربار مچشو گرفتم یا کتکم میزد یا تهدیدم میکرد به مرگ

بالاخره این ۶ ماه اخر همه چی رو گذاشت کنار دوروزه متوجه شدم پیج دیگ داره و چون قبلا همجنس باز هم بوده تموم ترنسای شهرو فالو کرده . میخام تموم کنم ولی بشدت وابسته ام نمیتونم از طرفی بکارتمم گرفته ...توروخدا یکی بگ چکار کنپ

م

برا وابستگیت اگر شرایط مالی داری از روانشناس کمک بگیر امت خودت میدونی عاقبتی نداره ادامه ش ...بکارتتم مهم نیست الان زمونه بکارت نیست که بخاطر یه بکارت گند بزنی به زندگیت حتما جدا شو چندسال دیگه یا روانی میشی یا افسرده که مشت مشت قرص میخوره خودم تجربه کردم دارم میگم...سختی که الان بکشی برای جداشدنت هزار مرتبه بهتر از بعده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جلوی ضرر و هر وقت بگیری منفعته 

این آدم جز ناراحتی  برات چیزی نداره ،تمومش کن بره

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2728