2733
2734
عنوان

چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟

1011 بازدید | 33 پست
بچه ها چرا جواب نمیدیـــــــــــــــــن؟؟؟ ماجرای نعنا خانوم چی بود؟ چه اتفاقی افتاده؟ چرا دیگه نمیاد؟؟؟ چرا همه سربسته در موردش حرف میزنین؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
والله منم با اینکه تاپیکاشو دنبال میکردم نفهمیدم چی شد...............شما اگه فهمیدید به منم بگید تو رو خدا
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.

مهرسا جون راستشو بخوای منم باهات موافقم.....من با نعنا خانم دوست بودم وتا حالا چیزی ازش ندیدم...خداییش دختر خوبی بود...نمیدونم یه دفه چیشد...دیگه هم نیومد از خودش دفاع کنه...شاید ما در اشتباه باشیم....
به خدا من اونشب گریم گرفت.یه خانومی بود به اسم جیلی.دیشب یکی بود به اسمه سوری.زشته به خدا ما اگه به دردو دل هم گوش ندیم پس کی گوش بده.بعدش هم سمیه زشته به خدا
مهرسا هم خدایی داره
2740
سایتو گذاشت سرکار.
آدم باحالی بود.
1 سی کاراگاه شدن
1 سری گریه بکناش بودیم.
1 سری ...
خلاصه هرروز یک قصه ساخت.
بعدشم کاربریشو هی عوض کرد.
مرمری، نعنا خانوم، جیلی.. سایه خانوم.
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
سمیه جان با این بنده خدا که میگی فرق داشت ماجراش!
البته کاراگاها یکی ببود!!!!!!!!!!!1
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
مهرسا جون من خودم یه تاپیک گذاشته بودم در مورد سریالای ماهواره ای...شبکه یک در این مورد یه برنامه داشت که یه سری حرفای دروغ زد که خیلی تابلو بودن منم تو تاپیکم این مساله رو مطرح کرم و هیچ دفاعی از این سریالا نکردم ولی نمیدونی بعضیا چه حرفایی زدن خیلی ناراحت شدم

اصلا به موضوع تاپیک توجه نکرده بودن فقط الکی جبهه گرفته بودن
لارا جان از کجا معلوم تمام اینا یه حدسه عزیزم.یه ذره واقع بین باشیم .مگه تمام این اسم ها از یه ip بودن.نظر من اینه که تمام این مسایل به خاطر شکاک بودن یه عده س.اگه این وضع ادامه پیدا کنه باعث میشه خانوما بترسن مسایلشونو مطرح کنن.ای کاش یکی بیاد واقعیتو بگه
مهرسا هم خدایی داره
سحر خانم.منم با شما موافقم همه شاهدن من دیشب یه تاپیک داشتم در مورده خودم دلم از غصه داشت میترکید به خدا.کاری کردن که حذف بشه من اشنایی ندارم چه جوری ولی حذف شد.
مهرسا هم خدایی داره
2706