2737
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!

| مشاهده متن کامل بحث + 2193635 بازدید | 30805 پست

بچه ها من تقریبا صد صفحه رو خوندم ولی جسته گریخته خوندم . کسی عکس موهای شیدا جان رو دیده اگر امکاتش هست میشه بگید کجاست ماهم ببینیم چون خیلی دوستان تعریف کردن که‌ موهاش پرپشت شده کنجکاو شدم عکس قبل و بعدشو ببینم انر اشکالی نداشته باشه از نظر شیدی جون ممنون میشم بگید کدوم صفحه هست کجاست ؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فقط قرص بيوتن زينك و فوليك اسيد براى من جواب داد 

برا ما هورمونیه پلی کیستیکه این چیزا جواب نمیده 

زینکم ده ساله میخورم یه اندازه خودش موثره 

بیوتینم چندسال پیش میخوردم هیییییچ تاثیری نداشت مال من مارک هلثت بود ما شما چه مارکیه 

روزشت چندتار درروزه

2742
منم چربی سرم خیلی زیاده اگه یه روز نرم حموم انگار روغن ریختن رو سرم ریزش موی آندروژنیک هم دارم شنبلی ...

تخم شنبلیله رو نیم کوب کنید برای یک قاشق تخم شنبلیله یک لیوان سرخالی آب جوش اضافه کنید داخل یک کاسه بریزید جای گرم مثلا کنار شوفاژ بذارید ۸ساعت بمونه تا حسابی لعاب بده،بعد از صافی رد کنید و اون ژل باقی مونده رو به کف سر بزنید،همونطوری که تو آرایشگاه رنگ ریشه میذارن لایه لايه موها رو باز میکنن به ریشه مو رنگ میزنن،با اون روش لايه نازک از موها رو با شونه باز کنید ژل شنبلیله رو بمالید فقط به کف سر،به یکی دو سانت از موها هم بخوره مشکلی نیست ولی به همه مو نزنید،به کل کف سر که زدید یه کلاه رنگ بکشید و بعد دو ساعت شامپو کنید ،هفته‌ای یکی دوبار کافیه و تو بارداری و دو سه روز قبل و بعد از پريود نباید استفاده بشه

2740
2706