2737
2739
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!

| مشاهده متن کامل بحث + 2195464 بازدید | 30805 پست
آفرین نیلوفر جون. من مطمئنم تو به خواسته ت میرسی عزیزم

تو که میدونی چقدر موثره استرس یه نمه بیخیالی طی کن خانومی. گوش بده ولی نشنو! نگاه کن ولی نبین! و....

ولی برای آرامش اعصاب گل گاو زبان و سنبل الطیب و اسطوخودوس و به لیمو و ... خوبه دمنوش درست بخور حالشو ببر به عرقیاتم زیاد اعتماد نکن فقط دمنوش :)

آنتی بیوتیک هم سعی کن با گیاهی ها جایگزین کنی مثلا برای سرماخوردگی پولک و پونه و گزنه و ... دم کن الان هرچی از این داروهای شیمیایی فاصله بگیری سالم تری

برای مشکل روده هم باز از عطاری سوال کن هرچند تا جایی که من میدونم ریشه عصبی داره و بازهم قرص بیخیالی برات مفیدتره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها
من از امروز شروع کردم شنبلیله درمانی رو :)
فقط من اصلا احساس نکردم که لازمه که موهامو بشورم بعدش ... بعد خشک شدن کامل موهام به حالت طبیعیش دراومد
این غیر طبیعیه ؟؟ ینی کم زدم به سرم؟
و هیچ بوی سبزی هم بلند نشد از سرم!!!
به نظرتون حتما باید بشوریم بعد شنبلیله زدن ؟؟؟
معبد خداوند فقط به روی دلی شاد و آوازخوان و رقصان باز می شود، دل گرفته را به این معبد راهی نیست. ( اوشو)
2731
نیلوفر انرژیک سلام

منم مثل توام پر از استرس و اضطراب وحشتناک ولی الان سه چهار ماهه که پیش یه دکتر همیو پات میرم که منشا هما درماناش سنتیه خیلی بهتر شدم استرسام قابل کنترله و خوابم و الحمدالله خیلی بهتر شده اگه اونجا یه دکتر خوب همیو پات سراغ داری حتما برو من که خیلی راضیم و همش دعاش میکنم کلا اناتومی بدن منو برام تشریح کرد و جالبه از علائمی که ازم پرسید و آزمایشهایی که دید تموم بیماریهامو که بابت هر کدومشون یه دکتر میرمو بهم گفت با تشریح دوساعته و باورت نمیشه بعد از یک هفته به حدی تغییراتم محسوس بود که شوشو همکارام و دوستام همه میگفتن چی شده اینقدر تغییر
سلام بچه ها می گم شما الان که تحت درمانید :) کجا بیشترین ریزش رو دارید؟ تو حمام یا موقع شونه یا موقع خواب؟
می دونید حدودی هر روز چن تا موتون می ریزه؟ اگه می دونید بگین ببینیم هر کی چقد پیشرفت کرده
سلام به همگی

دیانا جون
ممنون از توضیحات کاملت. این سبوس برنج انگار خاصیت داره و برای ما از واجباته. از امروز صبح شروع کردم جوشونده اش رو می خورم.

نیلوفر جون
منم شدیدا استرسی و حساسم و انگار شدیدا هم روی موهام اثر می ذاره. گل گاوزبان برای تمدد اعصاب خیلی خوبه.
منم تعریف هامیوپاتی رو خیلی شنیدم. فکر می کنم امتحانش بد نباشه. من به شخصه خیلی دوست دارم یه بار برم. چون فقط به یه جای خاص توجه نمی کنه کل بدن رو در نظر می گیره . دکترای دیگه یه جا رو درست می کنن جای دیگه رو خراب.
مامان شیما جون
میشه اسم و آدرس دکتری رو که رفتی بگی؟ شما تهرانید؟

گلناز جون
موهای من بعد از حموم بصورت فاجعه واری می ریزه. گاهی اوقات هم صبح ها که از خواب پا میشم. من جرات نکردم تا حالا بشمرم روزی چند تا می ریزه
راستی نیلوفر جون من هرسال زمستون ماهی یک بار سرماخوردگی و عفونت گلو رو داشتم. دوره بارداریم از ترس سرماخوردن آویشن دم می کردم می خوردم. اصلا مریض نشدم. از اون موقع زمستونا همین کار رو می کنم و مریض نمی شم. البته نمی دونم شما برای چی آنتی بیوتیک می خوری؟
2740
دوستای گلم سلام اره من تهرانم
من پیش دکتر مرادی رفتم ادرس: میدان رسالت نبش خیابان قزوین پلاک 11 طبقه دوم تلفن 77451543 فقط بگم هزینه داروهاش بالاست ولی واقعا تو سه جلسه که هر جلسه معمولا 1 ماه طول میکشه بهبودی 70 درصدی پیدا میکنید
سوفیا جان همین که کف سرت کامل خیس بشه کافیه لزومی نداره ساقه موهات خیس بشه بوشم بیشتر تو هوای گرم اذیت میکنه که همش عرق میکنی
من قبلا که موهام خیلی چرب بود بعد از شستن میزدم و تا روز بعدش صبر میکردم چون وقتی رو سرم بود نمیذاشت موهام چرب بشه و پوست سرم عرق کنه کم کم رسوندمش به یک روز در میون. البته من پاییز کذشته شروع کرده بودم ولی از وقتی هوا گرم شده 5-6 ساعت قبل از حموم میزنم (یک روز در میون)

2706